X-BIONIC Radiactor 4.0 Shirt Long Sleeve Lady

Značka: X-BIONIC

Důvěřujte vynikajícímu termoregulačnímu účinku dámského funkčního trika X-BIONIC® RADIACTOR 4.0 i při extrémním chladu, zatímco si užíváte nesrovnatelného pohodlí super lehké textilie. Nová generace…

Celý popis
Zvolte variantu
S M L
Skladem
3 979 Kč

Popis produktu

Důvěřujte vynikajícímu termoregulačnímu účinku dámského funkčního trika X-BIONIC® RADIACTOR 4.0 i při extrémním chladu, zatímco si užíváte nesrovnatelného pohodlí super lehké textilie. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Výsledkem je velmi hustý pletený materiál se sníženým objemem, který nabízí plnou funkčnost při příjemně nízké hmotnosti. Funkční zóny s termoregulačními a ochrannými účinky jsou umístěny přesně a podporují váš výkon a vytrvalost. Materiál vděčí za svůj silný vliv na regulaci teploty v chladných zimních dnech XITANIT® 2.0, což je ještě dokonalejší, high-tech vlákno odrážející teplo. Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoli předtím a navíc podporuje vysoce přizpůsobivou termoregulaci: složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a zahřívají, když je vám zima - nyní dokonce rychlejší a efektivnější než kdy předtím. X-BIONIC® Partialkompression® používá cílenou kompresi ke stimulaci funkce svalů, zvýšení výkonu a zkrácení doby zotavení. Expansion Ribs® tlumí klouby na loktech a zajišťuje zahřívací efekt, i když jsou klouby v pohybu.

Specifikace

  • Materiál: 63% Polyester, 32% Polypropylene, 5% Elastane
  • 3D ­Bionic Sphere® System je klíčovým elementem v termoregulaci každého spodního prádla X-Bionic. Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich naakmuluje od pracujícího těla.
  • Expansion Ribs®The Solution - mají harmonikové strukturu, nacházejí se na loktech. Díky této struktuře neztrácí materiál při exponování kloubů na své tloušťce ato ochrání sportovce před profouknutím kolen a loktů.
  • Sweat traps - pod pažemi, zachycují pot a starají se o jeho odpařování.
  • ISO Shoulder - v zimě je klíčové právě ochránění míst, které jsou citlivé na chlad. Proto je izolační materiál na ramenou tak efektivní. Nijak sportovce nezatěžuje a neomezuje. Vytváří vlnitou strukturu, která formuje kanálky. Ty působí jako termoizolace a zabraňují pronikání chladu na kritická místa. Mezery ve zvlněné struktuře jsou větší až o 4mm, co zvyuje termoizolační Kapacitatu Radiactoru až o 50%.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.