Servis

AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ CENTRUM

WINTERSTEIGER

RACING SERVICE

CENÍK / STROJE


Nechte si svoje lyže a snowboardy upravit v servisu

Ani ta najlepší skluznice na lyžích nebo snowboardu nevydrží věčně. Led a kameny poškrábou skluznici a hrany. Tím se velmi výrazně snižuje schopnost lyží a snowboardu zatáčet a klouzat, což znamená, že musíte vynaložit větší sílu a rychleji se unavíte.

Profesionálně provedený servis pomocí technologie Wintersteiger vrátí Vašim lyžím a snowboardům původní jízdní vlastnosti. Vázání má pevně držet, ale když je třeba, má vypnout. Autorizovaný servis vybavený zařízením firmy Wintersteiger může kontrolovat Vaše vázání a botu pomocí počítačově řízeného kalibrovaného stroje, který změří vhodné nastavení právě pro Vás. Vázání seřízené podle individuálních potřeb Vám přinese klid. Když jste si jisti, že ho máte správně seřízené, můžete si celý den v pohodě užívat na sjezdovce.

Snažili jste se postavit lyže na hranu na zledovatělé sjezdovce, lyže podkluzovaly a ztráceli jste nad nimi kontrolu? Máte obtíže s postavením lyží na hranu v carvingovém oblouku? To proto, že máte tupé a zaoblené hrany. Drhne Vám skluznice? Je vysušená a poničená. Lyže nebo snowboard Vás neposlouchají? Skluznice není hladká, lyže nebo snowboard je nutno nabrousit na brusce s kamenem.

Vázání je třeba seřídit minimálně jednou za rok.

Kvalitní servis umožňuje úpravu lyží přizpůsobit Vašim dovednostem a potřebám. Informujte technika, jaký styl jízdy máte nejraději, jakému terénu dáváte přednost a jaká máte přání nebo problémy. Jedině tak může technik přizpůsobit úpravu lyží zcela Vašemu stylu!

Neprofesionálně provedený servis může mít negativní vliv na výsledek a zkazit Vám radost z lyžování nebo jízdy na snowboardu. Přestože je kvalitní manuální broušení celkem v pořádku, perfektní úpravu skluznice, přesné hrany a optimální nastavení vázání zaručují zejména servisy, které mají k dispozici nejnovější strojní vybavení Wintersteiger.