X-BIONIC Energy Accumulator 4.0 Pants 3/4 Lady

Značka: X-BIONIC

S dámskými funkčními spodními kalhotami X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 buďte na vrcholu ambiciózního sportu. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina®…

Celý popis
Zvolte variantu
S M L
Skladem
3 879 Kč

Popis produktu

S dámskými funkčními spodními kalhotami X-BIONIC® ENERGY ACCUMULATOR 4.0 buďte na vrcholu ambiciózního sportu. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Pro cílený efekt mohou být inteligentní funkční zóny umístěny ještě přesněji v ultra husté pletené textilii. High-tech spodní prádlo pro nadšené ženy zimních sportů integruje celou řadu termoregulačních a ochranných prvků. Legendární patentovaný systém 3D Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoli předtím: Složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a teplý, když je zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím. Funkční zóny jako Innerlap AirConditioning Zone® na vnitřní straně stehen a ISO-CalfPad v lýtkové oblasti regulují teplotu a zvyšují výkon. ExpansionKnee v kolenním kloubu zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí úplnou volnost pohybu.

Specifikace

  • Vysoká komprese
  • 3D Bionic Sphere® System with ThermoSyphon® Technology dodává nový rozměr zvláštním vlastnostem systému 3D Bionic Sphere®: Prvky ve tvaru Y podporují přirozenou termodynamiku a zlepšují tak řízení potu.
  • Air-Conditioning Channel® - fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.
  • IDEO-Waistband - Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s vyšším řezem v zádech udržuje oděv na místě i při konstantních pohybech.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.