X-BIONIC Energizer 4.0 Pants Men

Značka: X-BIONIC

Zažijte uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří…

Celý popis
Zvolte variantu
XL
Skladem
2 879 Kč

Popis produktu

Zažijte uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří chtějí těžit z vynikajícího pohodlí při nošení a termoregulace optimalizující výkon. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Výsledkem je velmi hustá pletenina, která integruje 13 vysoce účinných technologií. Funkční zóny s teplotními kompenzačními a ochrannými účinky jsou umístěny přesně a podporují váš výkon v chladných zimních dnech, aniž byste se cítili omezeni. Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdy jindy a je aktivní na hrudi: povrch absorbující pot 40 CM2, jakož i složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a hřejí když je vám zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdy jindy. Funkční zóny, jako je Innerlap AirConditioning Zone® na vnitřní straně stehen, a Sweat Traps® pro cílenou manipulaci s nadměrným potem regulují teplotu a zvyšují výkon. ExpansionKnee v kolenním kloubu zajišťuje optimální klimatický komfort a zároveň nabízí úplnou volnost pohybu.

Specifikace

  • Vysoce elastický Aktiv-Bund poskytuje bezpečné uchycení a podporu bez omezení nebo omezení pohybu.
  • HipHolder zajišťuje, že pas zůstává při každém pohybu dokonale na svém místě.
  • Innerlap AirConditioning Zone® Propustnost vzduchu je v této oblasti zvýšena pomocí Innerlap AirConditioning Zone®, izolační vrstva je snížena, takže klimatizace je posílena výměnou vzduchu.
  • Materiál: 90% Polyamide, 5% Elastane, 5% Polypropylen

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.