Kamenná prodejna

Vítáme Vás v naší kamenné prodejně.

V příjemném prostředí si můžete vybrat sportovní zboží od světoznámých značek.

Máme pro Vás připravenou širokou nabídku nového i použitého lyžařského vybavení, oblečení a dalších doplňků.

 

 A jaké jsou další důvody, proč nakupovat u nás? 

  • Nabízíme velký výběr z více než 150 párů použitých lyží a botů přímo na prodejně.
  • Dalších více než 500 párů použitých lyží a botů máme skladem.
  • Bereme na protiúčet použité juniorské lyže (vel. 70 - 150 cm) a juniorské lyžařské boty (do vel. 27).
  • Provozujeme denní i celosezónní půjčovnu, a to i online.
  • Veškeré použité zboží, které prodáváme, prochází kontrolou a profesionálním servisem na strojích WINTERSTEIGER.
  • Poskytujeme profesionální a odborné poradenství při výběru zboží.
  • Dále nabízíme použité snowboardy, snb boty, lyžařské hole a helmy.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Odborní prodejci

Cílem každého našeho prodejce je  maximální spokojenost zákazníka, kterému pomáhá s výběrem výbavy. Díky dlouhodobému působení na trhu máme bohaté zkušeností a rádi zodpovíme veškeré Vaše otázky - a to jak na prodejně, tak telefonicky nebo emailem.

Historie

Věděli jste, že Repasport nebyl od začátku "ta modrá kostka" na Stupkově ulici? Naši dlouholetí zákazníci pamatují i první nakupování lyží "v garáži" v Řepčíně. 

Jsme rodinná firma, která je na trhu už téměř 30 let. S prodejem použitého lyžařského vybavení jsme začali už v roce 1994 a se stejným nasazením pokračujeme až do dnešního dne.

Ze začátku šlo skutečně jen o prodej pár kousků lyží, s každou další sezónou jsme však rozšiřovali zásoby a brzy začali lyže i servisovat. A jelikož naše garáž nebyla nafukovací, a protože jsme chtěli našim zákazníkům poskynout větší výběr a kvalitnější služby, rozhodli jsme se přestěhovat na Stupkovu ulici. První sezóna v nové prodejně proběhla v zimě 2002/2003.

Od té doby samozřejmě nezůstalo vše stejné. Servis jsme postupně vybavili profesionálními stroji, díky kterým nám jde práce pěkně od ruky a o Vaše lyže je tak perfektně postaráno. Kromě velkého výběru z použitého zboží pak každoročně vybíráme nejnovější kolekce a modely nového vybavení, které na svazích a ve stopách rozhodně nesmí chybět. Specializujeme se zejména na francouzskou značku Rossignol, široký výběr nabízíme i ve značkách Fischer, Salomon, Spyder, Craft a mnoho dalších. 

Kromě prodeje a servisu poskytujeme i další služby. Nejoblíbenější je u našich zákazníků půjčovna, kde jsou naší prioritou příznivé ceny a perfektní stav vypůjčeného vybavení. Často se tak stává, že si náš zákazník v rámci půjčovny odnáší domů například zcela nový pár běžek. Kromě denní půjčovny nabízíme i možnost celosezónního zapůjčení vybavení. Jednodušše si vybavení půjčíte na podzim a na jaře jej vrátíte.

A protože víme, že se je vždycky kam zlepšovat, vymysleli jsme pro Vás novinku i pro letošní sezónu 2021/2022. Do sortimentu nového zboží jsme zařadili několik modelů skialpových lyží, botů a dalšího potřebného vybavení. A pokud si nejste jistí, zda Vás skialpinismus bude bavit, vyzkoušejte nejdřív skialpy z naší půjčovny.