X-BIONIC Energizer 4.0 Sports Bra white

Značka: X-BIONIC

Nová podprsenka Energizer Reva 4.0 podprsenka maximalizuje volnost pohybu a pohodlí při nošení. 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® podporuje vysoce adaptivní termoregulaci: komplex…

Celý popis
Zvolte variantu
S L
Skladem
1 749 Kč

Popis produktu

Nová podprsenka Energizer Reva 4.0 podprsenka maximalizuje volnost pohybu a pohodlí při nošení. 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® podporuje vysoce adaptivní termoregulaci: komplex 3D struktur vás chladí, když se potíte a zahřeje, když je vám zima. Technologie Fort X-support efektivně podporuje hrudník a záda a zároveň absorbuje přebytečnou vlhkost.

Specifikace

  • 3D ­Bionic Sphere® System je klíčovým elementem v termoregulaci každého spodního prádla X-Bionic. Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich naakmuluje od pracujícího těla.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.