X-BIONIC Energy Accumulator 4.0 Shirt Long Sunset Orange

Značka: X-BIONIC

Funkční triko s dlouhým rukávem Energy Accumulator 4.0 vysoce kompresního ergonomického střihu vhodné do extrémně chladných podmínek, kde pomáhá udržet optimální teplotu těla po delší dobu. Vysoká…

Celý popis
Zvolte variantu
M
Skladem
3 249 Kč

Popis produktu

Funkční triko s dlouhým rukávem Energy Accumulator 4.0 vysoce kompresního ergonomického střihu vhodné do extrémně chladných podmínek, kde pomáhá udržet optimální teplotu těla po delší dobu. Vysoká míra komprese snižuje svalový třes, poskytuje podporu svalům i kloubům. Tím optimalizuje tělesné pohyby a zároveň stimuluje krevní oběh, který tak lépe zásobuje svaly živinami. Výborné vlastnosti Accumulatoru v inovované verzi 4.0. Oproti klasickému Accumulatoru nabízí více 3D-BionicSphereNová generace 4.0 je první technologií Retina® s ultra vysokým rozlišením pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Aby se dosáhlo cílený efekt, inteligentní funkční zóny se umístili ještě přesněji do ultra husté pleteniny.
Špičkové spodní prádlo pro nadšené sportovce v zimních sportech integruje celou řadu termoregulačních a ochranných prvků. Legendární patentovaný systém 3D Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdykoliv předtím: Komplexní 3D struktury a prvky tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, ochlazují se při potu a teplo, když jsou chladné - nyní rychleji a efektivněji než kdykoliv předtím.

 Funkční zóny jako Innerlap Airconditioning zone® na vnitřní straně stehen a ISO-CalfPad v oblasti lýtka regulují teplotu a zvyšují výkon. ExpansionKnee v kolenním kloubu zajišťuje optimální pohodlí a zároveň nabízí úplnou svobodu pohybu. ploch, které napomáhají lepší tepelné regulaci vašeho těla.

Specifikace

 

  • vysoká komprese
  • 3D bionic sphere - snižuje tělesnou teplotu, ale nedává pocit zimy
  • AirComPlex-Zone chrání citlivou oblast na solárním plexu speciálními kanály. Teplý vzduch tam uzavřený dokonale izoluje chlad. Struktura systému zpracovává nadměrný pot z fyzické aktivity a zajišťuje odpovídající chlad v jádru.
  • Air­-Conditioning Channel®
  • Aktiv-­Bund® for X-BIONIC®
  • Material:
  • 90% Polyamide
  • 5% Polypropylene
  • 5% Elastane

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.