X-BIONIC Energizer 4.0 Shirt Men

Značka: X-BIONIC

Zažijte uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří…

Celý popis
Zvolte variantu
M XL
Skladem
2 979 Kč

Popis produktu

Zažijte uklidňující efekt lehčího a zároveň vysoce funkčního high-tech spodního prádla. Díky své mírné kompresi splňuje X-BIONIC® ENERGIZER 4.0 všechna přání náročných milovníků zimních sportů, kteří chtějí těžit z vynikajícího pohodlí při nošení a termoregulace optimalizující výkon. Nová generace 4.0 je první, která se vyznačuje kvalitou ultra vysokého rozlišení Retina® pro jedinečnou přesnost funkčnosti. Výsledkem je velmi hustá pletenina, která integruje 13 vysoce účinných technologií. Funkční zóny s teplotními kompenzačními a ochrannými účinky jsou umístěny přesně a podporují váš výkon v chladných zimních dnech, aniž byste se cítili omezeni. Legendární patentovaný 3D systém Bionic Sphere® s technologií ThermoSyphon® je výkonnější než kdy jindy a je aktivní na hrudi: povrch absorbující pot 40 CM2, jakož i složité 3D struktury a prvky ve tvaru Y maximalizují výměnu vzduchu, chladí, když se potíte, a hřejí když je vám zima - nyní rychlejší a efektivnější než kdy jindy. Technologie, jako je AirComPlex-Zone na horním břiše a Air-Condition Channel® s okolními Air Guides®, podporují ventilaci řízenou teplotou pod druhou vrstvou oblečení. Technologie X-Impact zlepšuje přívod kyslíku a živin do svalů a podporuje tak trvalý výkon.

Specifikace

  • 3D ­Bionic Sphere® System je klíčovým elementem v termoregulaci každého spodního prádla X-Bionic. Zóny na prsou a zádech zachycují pot a využívají ho na ochlazování těla. Přebytečný pot prostřednictvím systému kanálků efektivně odpaří. V případě, že se sportovec zastaví a začne odpočívat, postarají se duté kanálky na opačné straně o ohřívání sportovce, prostřednictvím teplého vzduchu, který se v nich naakmuluje od pracujícího těla.
  • Air-Conditioning Channel® - fyziologické studie ukázaly, že oblast hrudníku je optimální oblastí pro rychlé a účinné odvzdušňování a chlazení. Výměna čerstvého vzduchu přes Air Conditioning Channel ochlazuje oblast hrudníku, aniž si pocítil chlad. Konstantní pohyb vzduchu podél kanálků účinně odvádí vlhkost.
  • IDEO-Waistband - Ideálně navržený, ergonomicky optimalizovaný pas s vyšším řezem v zádech udržuje oděv na místě i při konstantních pohybech.
  • Materiál: 90% Polyamide, 5% Elastane, 5% Polypropylen

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.