FISCHER Speedmax Helium Skate Plus Stiff + vázání World cup Skate 23/24

Novinka
Doporučujeme

Značka: FISCHER

Nová 3D Speedmax s novou nižší a kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou hmotnost a nejvyšší obratnost. Při výběru nových Speedmax 3D Skate Plus je okamžitě patrná voskovatelná bočnice.…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
23 190 Kč

Popis produktu

Nová 3D Speedmax s novou nižší a kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou hmotnost a nejvyšší obratnost. Při výběru nových Speedmax 3D Skate Plus je okamžitě patrná voskovatelná bočnice. Bočnice je navržena tak, aby snižovala třecí odpor a aby podporovala nevídanou úroveň skluzu. Základna Cold Base Bonding umožňuje lepší absorpci a broušení vosku, zatímco znak RACE CODE potvrzuje, že máte vybavení na mistrovství světa. Optimalizováno pro použití při -10°C a tepleji.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost:  g / 186 cm
Vykrojení:  41/44/44
TECHNOLOGIE
 Air Core HM Carbon To nejnovější ze Světového poháru: osvědčený materiál Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny.
DTG Worldcup Plus Úprava skluznice Plus ze Světového poháru. Vyniká velkou univerzálností použití. Hodí se pro všechny sněhové podmínky a při většine případů zaručuje ten nejlepší skluz.
Cold Base Bolding Revoluce ve výrobě lyží: Technologie Speedmax, na ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost.
Finish First Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.
Precision Pairing System Další generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.
Prewaxed  Preparace horkým voskem obsahujícím fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Vauhti.
Skating 610 Konstrukce závodní lyže pro bruslení pro maximální rychlost díky odlehčení špičky a konce lyže. Perfektní pro kompaktní až měkký sněhový podklad.
SIDECUT WORLD CUP SKATE Šipkovitá boční forma pro lepší výkonnost a dynamiku speciálně při bruslařské technice 1:1.
COMPUTER FLEX CONTROL Minimalizuje rozdíly v páru lyží při zbytkovém napětí a výtlačné síle. Nejlepší vlastnosti při skluzu a odrazu.
FISCHER CARBON FIBRE Multiosová karbonová tkanina T300 1K pro špičku a konec lyže a jako laminát. Maximální zatížitelnost a minimalizace hmotnosti.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.