FISCHER RCS Classic Plus Stiff IFP + vázání Race Classic 23/24

Značka: FISCHER

Velmi blízko nejvyšším modelům SPEEDMAX a CARBONLITE. Na lyžích s touto konstrukcí bylo dosaženo suverénně nejvíce vítězství ve Světovém poháru, jde o osvědčené závodní lyže FISCHER. Skvělé vybavení,…

Celý popis
Skladem
14 290 Kč

Popis produktu

Velmi blízko nejvyšším modelům SPEEDMAX a CARBONLITE. Na lyžích s touto konstrukcí bylo dosaženo suverénně nejvíce vítězství ve Světovém poháru, jde o osvědčené závodní lyže FISCHER. Skvělé vybavení, které dodnes rádi používají i profesionálové. Jádro AIR CORE CARBON je tvořeno mnoha hi-tech materiály, obsahuje základní dvousměrnou strukturu a další karbonové (Fischer Carbon Fibre) a kompozitní vrstvy. Složitá porézní struktura obsahuje více jak 80% podíl složky vzduchu. Použitý typ konstrukce CLASSIC 812 je díky delším dynamickým voskovacím komorám, minimalizujícím otěr vosku, ideální pro chladné podmínky a podmínky pro suchý vosk. Model se skluznicí WC PLUS pro teploty -10°C a vyšší, s vrchní úpravou DTG World Cup Plus s hlubšími a hrubšími mikrodrážkami. Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží - kompatibilní s vázáním Turnamic (Fischer, Rossignol). Cena běžek je bez vázání.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 1090 g / 197 cm
Vykrojení:  41/44/44
Skluznice: WC Plus/Wax
TECHNOLOGIE
Air Core Carbon Nejúspěšnější jádro lyže s podílem vzduchu větším než 80% pro extrémní lehkost. Optimální výkon díky protizkrutové technologii odolné také proti zlomení.
DTG World Cup Plus Hlubší a hrubší struktura Plus, ideální do teplých a vlhkých podmínek. Vyrobena pomocí přírodních diamantů.
Finish First Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jendotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.
Power Edge Zesílená kostra lyže zvyšuje životnost. Homogenní rozdělení tlaku zajišťuje rovnoměrný otěr vosku.
Precision Pairing System Další generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.
Prewaxed Infračervená preparace horkým voskem obsahujícím fluorid. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Swix.
Speed Tip & Tail Ultralehké lamináty na špičce a konci lyže znamenají ještě nižší hmotnost lyže. Výhoda: menší setrvačnost a optimalizovaná swingweight.
CLASSIC 812 Konstrukce závodních lyží s dlouhou, dynamickou voskovací komorou pro minimální otěr vosku. Oblast použití: studené podmínky a podmínky pro suchý vosk.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.