SWIX MARATHON PRO DHBFF skluzný vosk 40g

Značka: SWIX

ČERNÝ MARATHON PROTvrdý a extra odolný skluzný vosk s černým aditi-vem pro distanční závodyTento vosk byl vyvinutý speciálně pro distanční závody na vlhkém a špinavém sněhu. Aditivum eli-minuje tření…

Celý popis
Skladem
1 390 Kč

Popis produktu

ČERNÝ MARATHON PROTvrdý a extra odolný skluzný vosk s černým aditi-vem pro distanční závodyTento vosk byl vyvinutý speciálně pro distanční závody na vlhkém a špinavém sněhu. Aditivum eli-minuje tření způsobené nečistotami obsaženými ve sněhu. Nejlépe funguje v teplejších podmín-kách kolem 0°C a v plusových teplotách, ale má dobré výsledky i v mínusových teplotách. Rychlost zažehlování by měla být zhruba 8 až 10 vteřin na skate lyži. Pro dosažení lepšího výsledku může být vosk po zchladnutí na pokojovou teplotu (zhruba po 10 min) znovu zažehlen. Následně strhněte ještě teplý vosk (zhruba 1 minutu po zažehlení). Marathon lze použít samostatně jako závodní vosk nebo jako základ pod prášky a urychlovače. Je důle-žité mít kvalitní žehličku, u které můžete přesně nastavit optimální teplotu zažehlování.Doporučená teplota zažehlování: 155 stupňů.

Specifikace

Skluzný vosk Swix pro distanční závody s aditivem pro vlhký a špinavý sníh. Lze použít jako samostatný vosk nebo pro podklad pod prášky a urychlovač.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.