STOCKLI Laser MX + vázání Salomon MC11 21/22

Použité

Značka: STOCKLI

Použitá Stöckli Laser MX jsou sportovní lyže určené na upravenou sjezdovku pro střední oblouky. Lyže na horní straně má odřený cap. Stöckli v modelové řadě Laser poprvé koncipuje lyži vyloženě…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
10 900 Kč

Popis produktu

Použitá Stöckli Laser MX jsou sportovní lyže určené na upravenou sjezdovku pro střední oblouky. Lyže na horní straně má odřený cap. Stöckli v modelové řadě Laser poprvé koncipuje lyži vyloženě zaměřenou na ženy. Při vývoji a testování spolupracovali naši odborníci těsně s Tinou Maze. Lehkost díky Light Core Technologii, perfektně vyladěná geometrie, jakož i krátké délky určené pro ženy, propůjčují modelu Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které přesvědčí na sjezdovce, ale i vedle ní. Jednoduché, až hravé ovládání lyže doplňuje typickou kvalitu řady Laser. Pro detailnější foto nás kontaktujte v dotazu na produkt.

Specifikace

Technologie: Sandwich Construction
Light Wood Core
Titanal 
Geometrie (mm): 118 / 67 / 99 při 152 cm
Vázání: Salomon MC11
DIN 3,5 - 11
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.