STOCKLI Laser GS + vázání Salomon MC 12 21/22

Značka: STOCKLI

Použité sportovní lyže určené pro dlouhý oblouk na upravenou sjezdovku. Lyže jsou vhodné pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi. Stöckli Laser GS jsou skvělé obřačky. Jedinečná konstrukce,…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
9 900 Kč

Popis produktu

Použité sportovní lyže určené pro dlouhý oblouk na upravenou sjezdovku. Lyže jsou vhodné pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi. Stöckli Laser GS jsou skvělé obřačky. Jedinečná konstrukce, celodřevěné jádro, ty nejlepší materiály použité při výrobě a dva titanalové pláty u této lyže zaručují její vynikající jízdní vlastnosti. Laser GS je model pro dynamickou jízdu ve vysokém tempu pro střední a dlouhé oblouky. Nejlepšího výkonu dosáhne tato lyže na tvrdých, upravených sjezdovkách. Ledový svah pro ni neznamená žádný problém, model je velmi klidný ve vysokých rychlostech a přitom se na lyži cítíte stabilně a bezpečně. Vario Race Technologie podporuje harmonické zahájení oblouku a maximální zrychlení na jeho konci. Doporučujeme pro sportovní lyžaře, kteří upřednostňují dlouhé, rychlé oblouky i když víme, že tato lyže umí dobře i oblouky kratší.
Lyže mají odřený cap ve špičce. Detailní foto na vyžádání.

Specifikace

Technologie: Sandwich Construction
Wood Core
Double Ti
Geometrie (mm): 118  / 68 / 97 při 170 cm
Vázání: Salomon MC 12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.