SALOMON S-Race Rush SL+ Salomon X 12 21/22

Použité

Značka: SALOMON

Použité sportovní lyže SALOMON S- Race Rush SL jsou čistokrevné slalomky, určené pro sportovní lyžaře. Tento model lyží Salomon disponuje zcela inovativní tvarem, který napomáhá jednoduššímu zahájení…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
5 900 Kč

Popis produktu

Použité sportovní lyže SALOMON S- Race Rush SL jsou čistokrevné slalomky, určené pro sportovní lyžaře. Tento model lyží Salomon disponuje zcela inovativní tvarem, který napomáhá jednoduššímu zahájení oblouku a snadnému přehranění do dalšího oblouku. Model je vybaven celodřevěným jádrem Race S vyrobeným z topolového dřeva, má dva titanalové pláty, které pomáhají lyži k perfektní torzní tuhosti a jak je u modelů Salomon zvykem, obsahuje tato lyže celou řadu patentovaných technologií, které pomáhají k tomu nejlepšímu zážitku z jízdy. Devizou tohoto modelu je extrémně snadné a rychlé zahájení oblouku. Tyto lyže jsou nejvhodnější na tvrdou a upravenou sjezdovku, kde se nejlépe mohou projevit její vlastnosti. Ideální model pro dynamický krátký a střední oblouk ve velmi sportovním duchu.

Specifikace

Technologie:

Sandwich
Full Woodcore 
Double Titanal

Geometrie (mm): 121 / 68 / 105 při 160 cm
Vázání: Salomon X 12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.