ROSSIGNOL XT-Vent JR Waxless (L.Size) + vázání Tour JR 21/22

Značka: ROSSIGNOL

X-Tour Venture AR JR jsou lehké juniorské lyže pro on-trail turistiku. Lyže byly vytvořeny s velmi pevnou a odolnou konstrukcí a vzduchovými kanálky. Tradiční délka poskytuje příjemný skluz a…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
3 490 Kč
2 440 Kč

Popis produktu

X-Tour Venture AR JR jsou lehké juniorské lyže pro on-trail turistiku. Lyže byly vytvořeny s velmi pevnou a odolnou konstrukcí a vzduchovými kanálky. Tradiční délka poskytuje příjemný skluz a protiskluzový design AR PLUS (šupina) zajišťuje odraz. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®. Skluznice waxless (šupina) AR PLUS (šupina) je vybavena negativním (cut) povrchem pro perfektní kombinaci přilnavosti a skluzu za všech podmínek Active Cap nabízí vyváženost torzní tuhosti a pružnosti od špičky po patu pro kontrolu za všech podmínek Střední vykrojení nabízí stabilitu pro off-track (mimo stopu) lyžování Odlehčené jádro a vzduchové kanálky nabízí odolnost pro off-trail výkon a snížení váhy

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 540 gr / 128 cm
Vykrojení:  51/47/49
Konstrukce: Active cap
Jádro: Wood / Air
Úprava skluznice: -
Plate: -
TECHNOLOGIE
WOOD AIR Konstrukce jádra WOOD AIR je zárukou skvělého výkonu na neupravených svazích. Tato konstrukce rovněž obsahuje vzduchové kanálky pro efektivní redukci hmotnosti.
AR PLUS WAXLESS PATTERN Povrchová úprava skluznice AR PLUS představuje šupiny vyfrézované v zóně odrazu, která velmi dobře drží a vykazuje dobré vlastnosti při skluzu ve všech sněhových podmínkách.
ACTIV CAP Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.