ROSSIGNOL X-IUM Skating IFP + vázání Race Skate 24/25

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

Závodní běžky X-ium Skating určené pro jízdu volnou technikou („bruslařskou“) jsou vhodné pro zkušené lyžaře a závodníky. Vynikají v širokém rozsahu podmínek díky univerzální pružnosti a prohnutí…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
12 590 Kč

Popis produktu

Závodní běžky X-ium Skating určené pro jízdu volnou technikou („bruslařskou“) jsou vhodné pro zkušené lyžaře a závodníky. Vynikají v širokém rozsahu podmínek díky univerzální pružnosti a prohnutí lyží. Lehká konstrukce s jádrem Nomex® Honeycomb, topolovým dřevem a karbonovou vrstvou zajišťuje ideální přenos energie a síly pro co nejlepší výkon.
Lepší stabilitě lyží napomáhá aktivní vrchní vrstva lyží Activ Cap. Lyže je torzně pevnější, ale zároveň dobře kopíruje terén a dává výborný skluz. .
Pro montáž vázání se používá IFP Integrovaný systém podložky a vázání. Obsahuje podložku vestavnou do lyže, která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®. Tento systém vázání neomezuje pružnost lyží a umožňuje ideální přenos energie. Vázání lze snadno posouvat po podložce, čímž lze přizpůsobit chování lyží různým sněhovým podmínkám resp. preferencím lyžaře. "

 Lyže jsou v setu s vázáním Rossignol Race.Skate.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 560 gr / 186 cm
Vykrojení:  40/44/43/43
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: Nomex
Úprava skluznice: K7000 / Universal
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
SKATING DOUBLE GUIDE GROOVE Dvojitá drážka na skluznici zvyšuje stabilitu a kontrolu směru při bruslení.
NUMERIC FINISH Povrchová úprava skluznice NUMERIC FINISH byla vyvinuta závodním oddělením a slibuje optimální skluz za každých podmínek.
COBRA RACING Profil COBRA RACING má širší přední část lyže, což zajišťuje jedinečnou stabilitu při odrazu a plynulost při bruslení.
NOMEX Kombinace ultra lehkých aramidových vláken a šestiúhelníkového tvaru je zárukou výborného poměru mezi hmotností a výkonem.
SKATING PREMIUM SIDEWALL Nový typ konstrukce hrany je zložený na dvou různých materiálech a zabezpečuje plynulejší pohyb při bruslařské technice.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.