ROSSIGNOL X-8 Classic FW 22/23

Doporučujeme
Výprodej

Značka: ROSSIGNOL

Perfektní bota na klasiku pro rekreační a fitness orientované lyžařky a juniorské závodníky, X8 SKATE FW, je přizpůsobena pro ženská chodidla a spodní část nohy, má zvýšenou patu, rozšířenou manžetu…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
6 890 Kč
4 100 Kč

Popis produktu

Perfektní bota na klasiku pro rekreační a fitness orientované lyžařky a juniorské závodníky, X8 SKATE FW, je přizpůsobena pro ženská chodidla a spodní část nohy, má zvýšenou patu, rozšířenou manžetu a užší kotníkovou část pro více komfortu a přesnosti při jízdě. Nový, nižší profil podrážky je zárukou přesnosti, dobrého přenosu energie a umožňuje přirozený ohyb chodidla.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 960 gr/42
Pata:  External 3D plastic reinforcement
Vnitřní botička: Polyester Thermo, Adjustable Fit
Zapínání: Speed Lace Lock
Podešev: Performance
Podrážka: Tournamic (kompatibilní s NNN)
TECHNOLOGIE
PERFORMANCE (SPORT) Hybridní konstrukce podrážky PERFORMANCE je ideálním kompromisem, pokud hledáte model pro obě disciplíny - jak na klasiku, tak na bruslení. Pevná středová část je zárukou lepší kontroly a spolehlivého ovládání.
SPEED LACE LOCK Systém SPEED LACE LOCK představuje praktické, jednoduché zapínání pro lepší oporu nohy a větší přesnost.
WOMEN LINING WOMEN LINING = měkké, fleecem lemované botičky pro více komfortu a lepší tepelnou izolaci.
DUAL CORE Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.