ROSSIGNOL X-10 Skate FW 23/24

Novinka
Doporučujeme

Značka: ROSSIGNOL

Design boty byl inspirován závodníky World Cup závodů. Dámský model bot X10 Skate poskytuje preciznost pro motivované závodníky. Boty jsou anatomicky tvarovány pro dámskou nohu. Skate design společně…

Celý popis
Zvolte variantu
38 40 41
Skladem
7 790 Kč

Popis produktu

Design boty byl inspirován závodníky World Cup závodů. Dámský model bot X10 Skate poskytuje preciznost pro motivované závodníky. Boty jsou anatomicky tvarovány pro dámskou nohu. Skate design společně s technologií X-ium vám dávají do rukou jasnou kontrolu. Boty jsou vybaveny kvalitní izolací a ochranou proti větru a vlhku Technologie Dual Core poskytuje zvýšený pocit jistoty při snižení váhy. Karbonová konstrukce poskytuje zvýšenou stabilitu a preciznost pro optimální výkonnost Technologie WINTERM poskytuje prodyšnou mikro membránu, která odráží teplo zpět ke zdroji FW design redukuje tlak na nárt a poskytuje užší tvar pro chodidlo pro vyšší komfort a preciznost Teplem upravitelné vnitrní vložky lze modelovat kolem vaší nohy pro větší komfort

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 1110 gr/42
Pata:  External 3D plastic reinforcement
Vnitřní botička: Polyester Thermo, Adjustable Fit
Zapínání: Suchý zip, Speed Lace Lock
Podešev: Expert Skate
Podrážka: Tournamic (kompatibilní s NNN)
TECHNOLOGIE
EXPERT SKATE Podrážka EXPERT SKATE obsahuje mezipodešev z pevného materiálu a je tak zárukou toho nejlepšího výkonu, jedinečného komfortu a dobré ergonomičnosti.
DUAL CORE Po celou dobu používání dochází k aktivnímu stlačování a roztahování díky technologii DUAL CORE. Tato technologie umožňuje ovládat potenciální energii pro dosažení síly, skoku a odskoku. Představte si světovou preciznost a reakčnost, snadný přístup nazouvání a vyzouvání. To je nový stupeň výkonnosti boty, která je přizpůsobivá a dynamická jako vaše tělo.
ADJUSTABLE STRAP Popruhy ADJUSTABLE STRAPS zaručí více opory a kontroly.
SPEED LACE LOCK Systém SPEED LACE LOCK představuje praktické, jednoduché zapínání pro lepší oporu nohy a větší přesnost.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.