ROSSIGNOL Spiral Miror W 21/22

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Vychutnejte si výhled na celou horu. Brýle Spiral Black pasují přesně do přilby a poskytují široké zorné pole pro víceúčelové lyžování. Dvojitá cylindrická skla redukují zamlžování a pohodlně se hodí…

Celý popis
Skladem
1 690 Kč
1 180 Kč
-30%

Popis produktu

Vychutnejte si výhled na celou horu. Brýle Spiral Black pasují přesně do přilby a poskytují široké zorné pole pro víceúčelové lyžování. Dvojitá cylindrická skla redukují zamlžování a pohodlně se hodí i na brýle, aby se dosáhnul co nejlepší výhled. Široký řemínek je udržuje na svém místě a zajišťuje uložení bez tlaku. Low-Profile Lens - I při použití válcových skel je zachován nízkoprofilový design a rozšířené zorné pole. Ideální do slunce - Tmavý odstín S3 nabízí spolehlivé vidění a ochranu před UV zářením v slunečních podmínkách.

Specifikace

SPECIFIKACE
Skla – materiál: Polykarbonát
Skla – typ:  Dvojitá
Cylindrická
Skla – ochrana: S3
Skla – barva: Orange
Pěna: Fleece
Řemínek: Nastavitelný
TECHNOLOGIE
2 Layers foam 2 Layers foam - Dvě pěnové vrstvy různé hustoty. Ideální rovnováha ceny, pohodlí a výkonu.
CYLIDRICAL LENS Spherical lens - Sférické sklo je tvarované vstřikováním a jeho zakřivení je definitivní, následně je spojené s vnitřní vrstvou skla. Oblý tvar skla redukuje optické zkreslení a zostřuje vidění.
FOG CONTROL Na sklo se aplikuje úprava proti zamlžení, aby byla zaručena co nejlepší viditelnost bez ohledu na podmínky.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.