ROSSIGNOL Nova 7 LTD + vázání Xpress 11 Konect 20/21

Použité

Značka: ROSSIGNOL

Použité dámské lyže Nova 7 Ltd. na upravené sjezdovky, pro středně pokročilé lyžařky, jejich silné stránky se dají využít na všech upravovaných sjezdovkách. tyto zjazdové lyže jsou vyrobeny z lehkého…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
4 500 Kč

Popis produktu

Použité dámské lyže Nova 7 Ltd. na upravené sjezdovky, pro středně pokročilé lyžařky, jejich silné stránky se dají využít na všech upravovaných sjezdovkách. tyto zjazdové lyže jsou vyrobeny z lehkého, pohyblivého a citlivého topolového dřeva v osvědčené sendvičové konstrukci, která nabízí vysokou úroveň odolnosti a stability díky zkonstruovaným laminátem. Technologie LCT byla vyvinuta pro lyžařské závody. Lyže a eliminují část opačného ohybu a poskytují perfektní stabilitu a dynamické ovládání. Kromě toho se lyže dodávají s předem namontovaným, vysoce výkonným vázáním, které umožňuje optimální ovládání v každém terénu.

Specifikace

Technologie: Power Turn Rocker
Poplar Wood Core
LCT Technology
Geometrie (mm): 126 / 74 / 110 při 156 cm
Vázání: LOOK XPress 11
DIN 3,5 - 11
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.