ROSSIGNOL Hero World Cup 130 Medium 23/24

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

HERO WORLD CUP 130 MEDIUM jsou závodně laděné lyžařské boty s anatomickým "medium" kopytem 100mm, které je přijatelné pro většinu lyžařů. Flexí 130 jsou určeny pro ty fyzicky nejzdatnější vynikající…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
14 490 Kč
13 040 Kč

Popis produktu

HERO WORLD CUP 130 MEDIUM jsou závodně laděné lyžařské boty s anatomickým "medium" kopytem 100mm, které je přijatelné pro většinu lyžařů. Flexí 130 jsou určeny pro ty fyzicky nejzdatnější vynikající lyžaře. Jsou vybaveny nejnovější technologií Dual Core, což je konstrukce z dílny závodního oddělení, která přináší dynamické reakce a přesnější distribuci flexe, čímž se zvyšuje preciznost a kontrola v obloucích. vnitřní botička je tenčí, předtvarovaná, vyplněná extra hustou pěnou. MEDIUM provedení má měkčí podpatky pro tlumení nárazů.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 100
Flex index 130
SKELET
Technologie skeletu:  DUAL CORE
Materiál - skořepina: POLYETHER
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: PRE-SHAPE LINER FOAM FIT PLUS
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: A2 Easy Open - Adjustable Teeth 3 Positions
TECHNOLOGIE
DUAL CORE TECHNOLOGY Naše nová metoda "power injection" umožňuje současné vstřikování dvou různých tvrdostí plastu do formy ve stejnou dobu. Tento jedinečný monoinjekční proces umožňuje cílený přenos energie a obepnutí. Vytváří naši sendvičovou konstrukci DUAL CORE v celé skořepině, což vede k živějšímu odrazu, odezvě a úplné kontrole.
LAST 100 mm "Středně široké" 100 mm vnitřní kopyto nabízí komfort, zachovává si však i asymetricky tvarovanou prstovou část jako závodní modely. Toto kopyto je zárukou výkonu, komfortu a kontroly.
PRE-SHAPE LINER FOAM FIT PLUS PRESHAPED FOAM FIT PLUS LINERS jsou předformovány kolem kotníku pro pohodlné a přesné uložení nohy. Hustá netermálně tvarovatelná pěna nabízí větší komfort nohou a paty, zatímco termoformovatelný jazyk poskytuje přizpůsobitelné pohodlí.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.