ROSSIGNOL Diva 23/24

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

Rozjeď si to napříč všemi kopci bez ohledu na sněhové podmínky ! Diva LF přináší silný twin freestyle flex a 5S Serrated Edges (zvlněná hrana s 5-ti výstupky na hraně) pro ženy, které makají. True…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
13 990 Kč

Popis produktu

Rozjeď si to napříč všemi kopci bez ohledu na sněhové podmínky ! Diva LF přináší silný twin freestyle flex a 5S Serrated Edges (zvlněná hrana s 5-ti výstupky na hraně) pro ženy, které makají. True Twin flex dodává jistotu při vykrojení carvingového oblouku a drží pevně zařezané hrany v tvrdých a těžkých podmínkách. Tlumení vibrácí díky uretánovému pásu vloženém v jádře snowboardu - L.I.T.E Frame poskytuje maximální absorpci otřesů a stabilitu, přičemž zachovává hravosť jízdy v nekonečném all-mountain terénu.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK ELITE ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AmpTek ELITE se představuje s tvrdšími špičkami a měkčím středem, 60% camber pod vázáním zajišťuje jedinečnou energii a stabilitu a 40 % rocker na koncích lyže umožňuje neuvěřitelné triky a skoky.
SERRATED EDGES 5S Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.
TWIN FREESTYLE Symetrická flexe TWIN FREESTYLE je pod vázáním tužší pro lepší odraz a měkčí ve středu prkna pro snazší manipulaci a kontrolu.
WOOD CBF2 Jádro WOOD CBF1 kombinuje dřevo s bazaltovými a kevlarovými vlákny podél hran, čímž si zajišťuje více stability a umožňuje plynulejší přehraňování.
ARAMID (A.K.A. Kevlar®) ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
BASALT BAZALT je silnější a lehčí než skleněné vlákno a pružnější než vlákno karbonové. Bazaltová vlákna vylepšují výkon a stabilitu a navíc ještě redukují vibrace.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
TPU Díky kombinaci vysoké tažné síly a velmi dobré pružnosti v nízkých teplotách naše Termoplastické Polyuretanové proužky absorbují vibrace a dobře reagují na tlak.
LITE FRAME TECHNOLOGY Hlavním prvkem technologie L.I.T.E. FRAME je proužek polyuretanu probíhající po celém obvodu prkna, zaručující absorpci nárazů po celé délce, lepší jízdní vlastnosti, hravost a plynulost.
FLEX 7 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.