ROSSIGNOL Delta Sport Skating IFP + vázání Race Skate 23/24

Značka: ROSSIGNOL

Vynikající předání energie při skate technice, inspirováno závodní konstrukcí Delta. Určeno pro rekreační a fitness orientované lyžaře, prémiové dřevěné jádro o nízké hustotě, směs uživatelsky…

Celý popis
Skladem
7 990 Kč

Popis produktu

Vynikající předání energie při skate technice, inspirováno závodní konstrukcí Delta. Určeno pro rekreační a fitness orientované lyžaře, prémiové dřevěné jádro o nízké hustotě, směs uživatelsky příjemné flexe se znatelným feelem při odrazu. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem. Běžky jsou vybaveny technologií vázání TURNAMIC®. Do lyže je bez použití šroubů integrovaná deska která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®. Použitá konstrukce Activ CAP nabízí rovnováhu torzní tuhosti a pružnosti od špičky po patku pro všechny podmínky při zachování stability díky kombinaci vícesměrného sklolaminátu a Rossicapu na svršku běžek. V běžkách je použito Premium jádro o nízké hustotě z lehkého dřeva se vzduchovými kanálky a výztuží z čedičových vláken pro živý pocit. Snížená hmotnost, zvýšená pevnost a návratnost energie.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 640 gr / 1/2 pár 196 cm
Vykrojení:  41/44/44
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: LDC Premium
Úprava skluznice: K7000
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
LDC CORE Exkluzivní konstrukce jádra LOW DENSITY se skládá z lehkého dřevěného jádra se vzduchovými kanálky. Tato konstrukce je zárukou odolnosti a energie.
ACTIVE CAP Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.