ROSSIGNOL Delta Sport R-Skin Stiff IFP + vázání Race Classic 22/23

Značka: ROSSIGNOL

Rekreační lyže na klasiku s mohérovými pásy DELTA SPORT R-SKIN se hodí pro sportovce orientované na fitness a juniorské závodníky. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®, nová podložka IFP…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
7 990 Kč
5 590 Kč

Popis produktu

Rekreační lyže na klasiku s mohérovými pásy DELTA SPORT R-SKIN se hodí pro sportovce orientované na fitness a juniorské závodníky. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®, nová podložka IFP je zárukou přirozené flexe, jedinečné přesnosti a skluzu. Vyměnitelné mohérové pásy ( 100-150 dní) zaručují skvělý odraz bez nutnosti předchozí přípravy lyže. Lyže jsou v setu s vázáním Rossignol Race Classic.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 630 gr / 1/2 pár 196 cm
Vykrojení:  41/44/44
Konstrukce: Activ' Cap & Extended edge
Jádro: LDC Premium
Úprava skluznice: K7000 / SKIN SPORT
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
LDC CORE Exkluzivní konstrukce jádra PREMIUM LOW DENSITY kombinuje lehké dřevěné jádro se vzduchovými kanálky a bazaltovými vlákny na vyztužení.
R-SKIN TECH Skluznice R-SKIN nevyžaduje přípravu voskem a je určena pro použití mohérových pásu. Je zárukou spolehlivého odrazu i skluzu bez nutnosti předchozí přípravy lyže.
ACTIVE CAP Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.