NORDICA HF 75 WR 21/22

Použité

Značka: NORDICA

Použité dámské rekreačníí boty Nordica HF (HANDS FREE). Horká novinka v kolekci Nordica. Boty HF (Hands Free) jsou nejmodernější lyžařské boty na trhu. Jak již název napovídá, dají se bez problémů…

Celý popis
Zvolte variantu
24
Skladem
2 600 Kč

Popis produktu

Použité dámské rekreačníí boty Nordica HF (HANDS FREE). Horká novinka v kolekci Nordica. Boty HF (Hands Free) jsou nejmodernější lyžařské boty na trhu. Jak již název napovídá, dají se bez problémů zapínat a rozepínat bez pomoci rukou (hůlkou, druhou botu), a tím výrazně zjednodušit obouvání a celkový komfort – není potřeba se vůbec ohýbat. Jedná se o výraznou evoluci v botách se zadním nástupem. Díky dvěma kloubům je možné botu otevřít až o 40° a zároveň po uzavření je bota dokonale těsná a udržuje perfektní laterální flexi – více stability a jednodušší ovladatelnost a samozřejmě více zábavy a pohodlí. Zásadním posunem je i nová vnitřní botička, která je oproti klasickým botám se zadním nástupem vytvořena pouze z jednoho kusu – nepoznáte rozdíl oproti běžným lyžařským botám. Botička jde též bez problémů vytáhnout a jednoduše vysušit.

Specifikace

Flexe: 75
Přezky: 2x kovová přezka
Šířka: 102 mm
Boty jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodané boty se mohou mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu boty, které ale nemají vliv na jejich funkčnost.

Upozorňujeme, že boty nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.