LANGE Shadow 95 W MV GW 23/24

Novinka
Akce

Značka: LANGE

Více výkonu a více kontroly s menší energií. Dámské lyžařské boty Lange Shadow 95 MV přinášejí do allmountain lyžování novou úroveň přenosu síly, pohlcování vibrací a pohodlí. Náš Assisted…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
11 590 Kč
9 270 Kč

Popis produktu

Více výkonu a více kontroly s menší energií. Dámské lyžařské boty Lange Shadow 95 MV přinášejí do allmountain lyžování novou úroveň přenosu síly, pohlcování vibrací a pohodlí.

Náš Assisted Performance System zesiluje váš vstup do boty prostřednictvím mechanické výhody naší technologie Dual Pivot a Suspension Blade. Konstrukce zvyšuje vstup až o 26 %, což vám poskytuje více výkonu a kontroly s menší spotřebou energie. Čistý, konzistentní flex boty je kombinován se zvýšenou absorpcí nárazů skrz skořepinu pro lepší pocit a kontakt se sněhem. Stejně jako celoodpružené kolo vám tato kombinace umožňuje lyžovat déle a efektivněji. Spolu s flexí 95 poskytuje tato bota středně pokročilým a pokročilým lyžařům silnou platformu, aby mohli své lyže dále tlačit. Specifická dámská skořepina a naše 100 mm široká, středně objemná kopyta doplňují tepelně tvarovatelnou vložku a nabízejí celodenní pohodlí. V kombinaci s asymetrickou špičkou a vylepšenou izolací nabízí vložka pohodlí a teplo, které vydrží celý den.

Posílený přenos síly
Náš systém asistovaného výkonu zesiluje váš vstup do boty prostřednictvím mechanické výhody naší technologie Dual Pivot a Suspension Blade pro zvýšený přenos síly na lyže. Systém zvyšuje příkon až o 26 %, takže získáte více energie s menší spotřebou energie.

Úplné zapojení boty
Naše konstrukce Dual Pivot vytváří mechanickou výhodu pro plné zapojení boty s menším vstupem lyžaře, čímž vytváří větší výkon a kontrolu s menší námahou.

Zesílená síla
Náš design Suspension Blade spojuje horní botu se spodní botou pro hladké pohlcování síly a přenos přes botu, čímž do lyžování vkládáte více energie.

Rovnováha, pohodlí a výkon
Naše specifická dámská manžeta je kratší a tvarovaná tak, aby odpovídala přirozenému tvaru ženského lýtka pro přirozenější postoj se zvýšeným pohodlím a výkonem.

Konzistentní střih a pohodlí
Jednodílná vložka s asymetrickou špičkou vytváří jednotné, beztlaké padnutí od špičky k manžetě pro co nejpohodlnější nošení.

All-Terrain Grip
Pre-mounted GripWalk® podrážky mají gumový běhoun a rockerovanou špičku pro přirozenější pohyb při chůzi a zvýšenou trakci.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka kopyta: 100
Flex index:  95
Materiál: POLYETHER DUAL CORE
Canting: +/- 1,5°
Přezky: ARTICULATED MICRO ALU RACE BUCKLES, SCREWED, 2 EASY OPEN
Podrážka: Grip Walk

Více o specifikaci zde.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.