HEAD WorldCup Rebels i.Race Pro + vázání Tyrolia Freeflex 14 21/22

Použité

Značka: HEAD

Použité sportovní TOP univerzálky vhodné pro zkušeného lyžaře. Sportovní až závodní obřákové lyže Head WC Rebels i.Race Pro potěší všechny milovníky dlouhých řezaných oblouků. Lyže ale výborně sedí…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
8 900 Kč

Popis produktu

Použité sportovní TOP univerzálky vhodné pro zkušeného lyžaře. Sportovní až závodní obřákové lyže Head WC Rebels i.Race Pro potěší všechny milovníky dlouhých řezaných oblouků. Lyže ale výborně sedí při delším oblouku ve vysoké rychosti. Optimalizovaná grafenová konstrukce Worldcup Sandwich Cap kombinuje ty nejlepší materiály pro výrobu lyží (dřevěné jádro s Titanelem na bočnicích) a činí z modelu jeden z nejrychlejších vůbec. Technologie KERS ukládá energii z každého pohybu a umožňuje zrychlení v obloucích. Závodní skluznice UHM C patří mezi nejrychlejší vůbec. Camber Rebel se stará o zrychlení a perfektní držení lyže na hranách.

Lyže mají odřené hrany horního capu.

Specifikace

Technologie: KERS
Intelligence Technology
Race structured UHM C base
Worldcup sandwich construction

Geometrie (mm): 122 / 68 / 102 při 165 cm
Vázání: Tyrolia Freeflex 14
DIN 4 - 14
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.