HEAD WC Rebels i.Shape Pro + vázání Head PR11 21/22

Použité

Značka: HEAD

Použité univerzální sportovní lyže pro zkušeného lyžaře. S lyžemi World Cup Rebels i.Shape Pro budete mít respekt v komunitě závodníků. Není to jen jejich design závodních lyží, ale také skvělá…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
4 900 Kč

Popis produktu

Použité univerzální sportovní lyže pro zkušeného lyžaře. S lyžemi World Cup Rebels i.Shape Pro budete mít respekt v komunitě závodníků. Není to jen jejich design závodních lyží, ale také skvělá ovladatelnost, která vám dá pocit, že nyní patříte do lyžařského okruhu Světového poháru. Jako zdatný lyžař budete vnímat, že s těmito lyžemi jsou vaše krátké i dlouhé oblouky ostřejší. Kromě toho budete moci šetřit energii a celý den zdokonalovat svou techniku. Brzy budete chtít sáhnout po některém z našich agresívnějších závodních modelů.

Specifikace

Technologie: Intelligence Technology
Worldcup sandwich construction
Geometrie (mm): 128 / 70 / 108 při 170 cm
Vázání: Head PR11
DIN 3 - 11
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.