GIRO Method Black Wordmark Vivid Ember/|Vivid Infrared (2Skla) 23/24

Značka: GIRO

BRÝLE GIRO METHOD™ PŘEBÍRAJÍ STRÁNKU Z MINULOSTI S VÝRAZNÝM RETRO STYLEM, ALE BYLY VYVINUTY POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE. Brýle Giro Method™ pokrývají vaše nejvyšší potřeby: ostrý výhled, pohodlí…

Celý popis
Skladem
3 699 Kč

Popis produktu

BRÝLE GIRO METHOD™ PŘEBÍRAJÍ STRÁNKU Z MINULOSTI S VÝRAZNÝM RETRO STYLEM, ALE BYLY VYVINUTY POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE.

Brýle Giro Method™ pokrývají vaše nejvyšší potřeby: ostrý výhled, pohodlí a samozřejmě styl. V první řadě se metoda může pochlubit širokým zorným polem a nejlepší technologií čoček v oboru díky čočce VIVID s optikou od ZEISS®. Technologie EVAK Vent udržuje zamlžování pod kontrolou i při nejprudší námaze a třívrstvá obličejová pěna Method s mikrofleecem poskytuje celodenní pohodlí. Ihned si všimnete čistých a moderních linií Method.

Specifikace

TECHNOLOGIE ROZŠIŘUJÍCÍHO ZOBRAZENÍ
TECHNOLOGIE EXPANSION VIEW TECHNOLOGY (EXV) – VYTVÁŘÍ BEZKONKURENČNÍ ZORNÉ POLE NAVRŽENÍM BEZRÁMOVÝCH ZÓN PRO OPTIMALIZACI MASIVNÍ SFÉRICKÉ ČOČKY A POSKYTUJE MAXIMÁLNÍ PERIFERNÍ VIDĚNÍ
EXTRA
OBSAHUJE DVĚ ČOČKY VIVID S OPTIKOU OD ZEISS® - ČOČKA PROTI SLUNCI / VE VŠECH PODMÍNKÁCH A ČOČKA PRO SLABÉ OSVĚTLENÍ
RÁM
DESIGN VELKÉHO RÁMU PRO DOSPĚLÉ
PĚNA NA OBLIČEJ
TŘÍVRSTVÁ OBLIČEJOVÁ PĚNA S MIKROFLEECEM
VĚTRÁNÍ
TECHNOLOGIE EVAK VENT VYUŽÍVÁ NOVOU PĚNU VYROBENOU Z ULTRA ODOLNÉHO, ​​NENASÁKAVÉHO MATERIÁLU. VENTILAČNÍ OTVORY EVAK MINIMALIZUJÍ MOŽNOST ZAMLŽENÍ TÍM, ŽE UVOLŇUJÍ VLHKOST A ZÁROVEŇ VYTVÁŘEJÍ BARIÉRU PŘED ŽIVLY.
ANTI-FOG POVLAK
POVRCHOVÁ ÚPRAVA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ
ZVÝRAZNĚNÍ
SYSTÉM VÝMĚNY ČOČEK SLASH SEAL
VSTŘIKOVANÉ CYLINDRICKÉ ČOČKY VIVID S OPTIKOU ZEISS®
PŘÁTELSKÝ PŘES BRÝLE (OTG).
BEZPROBLÉMOVÁ KOMPATIBILITA SE VŠEMI HELMAMI GIRO

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.