FISCHER Twin Skin Race Stiff + vázání Race Classic IFP 23/24

Novinka
Doporučujeme

Značka: FISCHER

Lehká vysoce kvalitní běžky Twin Skin v konstrukci Air Core. Twin Skin Race poskytuje perfektní přilnavost a vynikající skluzové vlastnosti s novými dvěma kratšími, ale širšími mohérovými pásky.…

Celý popis
Skladem
13 990 Kč

Popis produktu

Lehká vysoce kvalitní běžky Twin Skin v konstrukci Air Core. Twin Skin Race poskytuje perfektní přilnavost a vynikající skluzové vlastnosti s novými dvěma kratšími, ale širšími mohérovými pásky. Perfektní parťák i do tvrdých a ledových podmínek.

Specifikace

SPECIFIKACE
Vykrojení:  41/44/44
TECHNOLOGIE
AIR CORE BASALITE PRO Extrémně lehká a protizkrutová konstrukce s extra stabilními bočnicemi. Vlákna z vulkanického bazaltu pro minimální hmotnost a dokonalou pružnost nezávisle na teplotě.
CLASSIC 812
Konstrukce závodních lyží s dlouhou, dynamickou voskovací komorou pro minimální otěr vosku. Oblast použití: studené podmínky a podmínky pro suchý vosk.
Precision Pairing System Další generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.
DTG WORLD CUP PLUS Úprava skluznice Plus ze Světového poháru. Vyniká velkou univerzálností použití. Hodí se pro všechny sněhové podmínky a při většine případů zaručuje ten nejlepší skluz.
FINISH FIRST
Nová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.
PREWAXED
Preparace horkým voskem obsahujícím fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Vauhti.
COMPUTER FLEX CONTROL
Minimalizuje rozdíly v páru lyží při zbytkovém napětí a výtlačné síle. Nejlepší vlastnosti při skluzu a odrazu.
POWER EDGE
Zesílená kostra lyže zvyšuje životnost. Homogenní rozdělení tlaku zajišťuje rovnoměrný otěr vosku.
TWIN SKIN
Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.