FISCHER RCS Classic Waterproof 23/24

Značka: FISCHER

RCS CLASSIC jsou měkčí než čistě závodní modely Carbonlite a Speedmax, mají ale velmi podobnou a stejně útlou závodní formu. Nabízí tak vysoký výkon a dostatek komfortu. Membrána TRIPLE-F zaručuje…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
6 890 Kč

Popis produktu

RCS CLASSIC jsou měkčí než čistě závodní modely Carbonlite a Speedmax, mají ale velmi podobnou a stejně útlou závodní formu. Nabízí tak vysoký výkon a dostatek komfortu. Membrána TRIPLE-F zaručuje příjemné vnitřní klima, nová podrážka TURNAMIC zase maximální efektivitu přenosu sil v kombinaci se závodním vázáním TURNAMIC. V oblastech kolem kotníku a paty se nachází "chytrá hmota", tzv. THERMO FIT, která se po krátkém užívání zcela přizpůsobí tvaru nohy a navíc disponuje výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Specifikace

SPECIFIKACE
Podrážka: Turnamic® Race Classic
TECHNOLOGIE

INTERNAL MOLDED HEEL CAP

Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.
THERMO FIT Tepelně tvarovatelná pěnová výplň s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, která se dokonale přizpůsobí tvaru nohy.
TRIPLE-F MEMBRANE Speciální membrána zajišťuje optimální klima v botě: suché, teplé a prodyšné.
SEALED ZIPPER Speciálně izolovaný systém zdrhovadla udržuje vlhkost a mokro spolehlivě venku.
THERMO FIT
Tepelně tvarovatelná pěnová výplň s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, která se dokonale přizpůsobí tvaru nohy.
FISCHER SPEED LOCK SYSTEM Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.
EASY ENTRY LOOPS Praktická obouvací poutka a široce se otevírající konstrukce garantují jednoduché a pohodlné nazutí.
LACE COVER Kryty šněrování zvyšují ochranu proti sněhu a přinášejí pocit pohodlí a tepla.
FISCHER FRESH Fischer Fresh zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.
WATERPROOF Vodotěsná konstrukce společně s prodyšnou membránou a vnitřním polstrováním se postarají o dlouhodobě optimální klima uvnitř bot.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.