FISCHER Apollo EF + vázání Tour Step IFP 23/24

Akce
Doporučujeme
Výprodej

Značka: FISCHER

Běžecké lyže typu Nordic Cruising, které nadchnou svou ovladatelností, stabilitou a dobrým skluzem. Díky vyšší tuhosti v oblasti pod vázáním, je u lyží typu Nordic Cruising možné používat výrazně…

Celý popis
Skladem
4 890 Kč
3 910 Kč
-20%

Popis produktu

Běžecké lyže typu Nordic Cruising, které nadchnou svou ovladatelností, stabilitou a dobrým skluzem. Díky vyšší tuhosti v oblasti pod vázáním, je u lyží typu Nordic Cruising možné používat výrazně kratší délky. APOLLO je ideální model pro začátečníky nebo vyznavače klidné lyžařské turistiky. Nyní nově s technologií EFFICIENT FORWARD, která dělá jízdu ještě efektivnější. Hlavní složku jádra HYBRID AIR CHANNEL tvoří pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Model s univerzální skluznicí SINTEC. Uprostřed se nachází složitý protiskluzový reliéf VARIO CROWN, který umožňuje kvalitní odraz a solidní skluz i při složitých podmínkách, kdy je těžké zvolit optimální mázu. Součástí lyží je integrovaná deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží. Lyže jsou v setu s vázáním TOUR STEP-IN IFP (kompatibilní s botami s podrážkami Turnamic a NNN).

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 1.330 g / 174 cm
Vykrojení:  53 - 48 - 50
Skluznice: Šupina
TECHNOLOGIE
ULTRA TUNING Neomezený skluz. Ražená struktura dělá lyže rychlými a univerzálně použitelnými.
AIR CHANNEL Vzduchové kanálky v dřevěném jádru se skelným vláknem šetří hmotnost oproti čistě dřevěným jádrům a jsou odolnější proti zlomení. Lepší rozdělení plošného tlaku.
VARIO CROWN Nová generace technologie Crown: kombinace Single, Double a Gliding Crown pro účinný přenos síly a optimalizovaný skluz.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.