DYNASTAR Speed 563 Konect + vázání NX 12 GW 23/24

Novinka

Značka: DYNASTAR

Lyže SPEED 563 KONECT je určena pro milovníky plynulých carvingových oblouků s úplnou kontrolou. Nová struktura lyže kombinuje hybridní jádro s technologií V TECH, která zajišťuje sílu, kontrolu a…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
15 990 Kč
14 390 Kč

Popis produktu

Lyže SPEED 563 KONECT je určena pro milovníky plynulých carvingových oblouků s úplnou kontrolou. Nová struktura lyže kombinuje hybridní jádro s technologií V TECH, která zajišťuje sílu, kontrolu a hbitost. SPEED 563 připravuje půdu pro výkon, pohlcuje nerovnosti v terénu a kombinuje pohodlí a rychlost. Systém vázání KONECT zaručuje optimální přenos síly.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 125 - 74 - 109 
Materiál:  , Sidewall Full, Hybrid Core, Tip Rocker
TECHNOLOGIE
Full Sidewall Díky konstrukci FULL SIDEWALL pomáhají svislé okraje po celé délce od špičky po patku maximalizovat přilnavost, přesnost, rovnováhu a sílu.
Hybrid Core/Poplar BI Topolové jádro, se směrem dřevěných vláken střídavě vertikálním, pro lepší odolnost proti stlačení, a horizontálním pro dynamickou reakci ve flexi. Výkon 100% Made in France!
Tip Rocker
Rocker pouze střední špička. Usnadňuje ploché otáčení a zároveň kombinuje měkkost a toleranci v zatáčkách. Rocker je umírněn tak, že jakmile je lyže na hraně, lyže pracuje v oblouku po celé délce kontaktu hran.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.