DYNASTAR E Lite 9 Konect + vázání NX 12 GW 23/24

Novinka
Akce

Značka: DYNASTAR

Dámské E-Lite 9 upřednostňují stabilitu a kontrolu v rychlosti, takže můžete carvovat, závodit a klouzat po horách. Přenos síly po celé délce naší konstrukce V-Tech přenáší sílu po celé lyži pro…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
19 990 Kč
15 990 Kč
-20%

Popis produktu

Dámské E-Lite 9 upřednostňují stabilitu a kontrolu v rychlosti, takže můžete carvovat, závodit a klouzat po horách. Přenos síly po celé délce naší konstrukce V-Tech přenáší sílu po celé lyži pro maximální kontrolu v každém oblouku. Hybridní jádro kombinuje topolové dřevo a polyuretan pro hladkou jízdu, která tlumí vibrace a umožňuje vám soustředit se na linii pádu.
Plná konstrukce bočnice a titanalová vrstva dodávají lyži konečnou podobu, která je připravena otestovat váš rychlostní limit.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení: 122 - 68 - 104
Materiál:  Woodcore-Poplar,Totanal
Konstrukce: Sandwich
TECHNOLOGIE
HYBRID POPLAR OBOUSMĚRNÉ PU JÁDRO Technologie Hybrid Core je kombinována s Bi Directionnal Topolovým jádrem, přičemž směr dřevěných vláken je střídavě vertikální pro lepší odolnost vůči stlačení a horizontální pro dynamickou reakci ve flexi. 
TIP ROCKER Rocker pouze střední špička. Usnadňuje ploché otáčení a zároveň kombinuje měkkost a toleranci v zatáčkách. Rocker je umírněn tak, že jakmile je lyže na hraně, lyže pracuje v oblouku po celé délce kontaktu hran.
 SANDWICHOVÁ KONSTRUKCE PLNÉ BOČNICE Díky konstrukci FULL SIDEWALL pomáhají svislé okraje po celé délce od špičky po patku maximalizovat přilnavost, přesnost, rovnováhu a sílu.
V TECH Přímo z továrny v Sallanches v údolí Mont Blanc je tato nová technologie podpořena zesílenými rameny, které poskytují tuhost, sílu a torzní kontrolu nad tělem lyže a zároveň uvolňují končetiny. To umožňuje snížit hmotnost špičky a ocasu, což má za následek zvýšení komfortu a obratnosti.

 

 

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.