STOCKLI Laser SL + vázání Salomon SRT 12 20/21

Použité

Značka: STOCKLI

Použitá sportovní lyže určená pro krátký oblouk na upravenou sjezdovku. Lyže je vhodná pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi. Pro milovníky precizních oblouků: Laser SL garantuje hravou lehkost…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
11 900 Kč

Popis produktu

Použitá sportovní lyže určená pro krátký oblouk na upravenou sjezdovku. Lyže je vhodná pro sportovní lyžaře se závodními ambicemi. Pro milovníky precizních oblouků: Laser SL garantuje hravou lehkost v krátkých, rychlých obloucích – a to i na tvrdé, ledovaté sjezdovce. Rádius je přitom velmi dobře kontrolovatelný. Na sjezdovce je flexibilní, agilní a přesná. Tato „malá“ lyže je stvořena pro velké věci. Objevte perfektní geometrii. Laser SL je synonymem pro hbitost a tvrdost. Světovým pohárem prověřená technologie Vario-Racing umožňuje hladké zahájení oblouku a spolu s pevným držením na hraně i na tom nejprudším svahu dělá z lyže skutečného slalomového specialistu.

Specifikace

Technologie: Sandwich Construction
Wood Core
Double Ti
Geometrie (mm): 120 / 66 / 97 při 165 cm
Vázání: Salomon SRT 12
Salomon MC 12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.