SALOMON X-Race Luca Aerni AC + vázání Z12 17/18

Značka: SALOMON

Použité slalomové lyže Salomon Luca Aerni. Jedná se o limitovanou edici mistra světa v kombinaci. Špičkové limitované závodní lyže Salomon LAB X-Race LUCA AERNI AC vynikají na tvrdém a zamrzlém…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
5 500 Kč

Popis produktu

Použité slalomové lyže Salomon Luca Aerni. Jedná se o limitovanou edici mistra světa v kombinaci. Špičkové limitované závodní lyže Salomon LAB X-Race LUCA AERNI AC vynikají na tvrdém a zamrzlém terénu a udržují si stabilitu a dobrou manévrovatelnost. Lyže disponuje kvalitním dřevěným jádrem po celé délce lyže, které zajišťuje tlumení vibrací a dokonalý kontakt lyže s povrchem. Sendvičová konstrukce vyztužená dvojitou vrstvou titanalu zlepšuje držení hran a pomáhá efektivně přenášet energii lyžaře. Závodní technologie a progresivní radius umožňuje vášnivým sportovním lyžařům rychlou jízdu a výběr poloměru oblouků. Vše v jednom. Vázání: Salomon Z12 Speed (do 120 kg)

Specifikace

Technologie: Titanium
Powerline
Race Woodcore
Geometrie (mm): 120 / 70 / 104 při délce 165 cm
Vázání: Salomon XT12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.