SALOMON S-Race Pro GS JR+ Salomon Z12 20/21

Použité

Značka: SALOMON

Použité juniorské sportovní lyže SALOMON S- Race Pro GS JR jsou čistokrevné obřačky, určené pro sportovní lyžaře. Tento model lyží Salomon disponuje zcela inovativní tvarem, který napomáhá…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
2 500 Kč

Popis produktu

Použité juniorské sportovní lyže SALOMON S- Race Pro GS JR jsou čistokrevné obřačky, určené pro sportovní lyžaře. Tento model lyží Salomon disponuje zcela inovativní tvarem, který napomáhá jednoduššímu zahájení oblouku a snadnému přehranění do dalšího oblouku. Model je vybaven celodřevěným jádrem Race S vyrobeným z topolového dřeva, má dva titanalové pláty, které pomáhají lyži k perfektní torzní tuhosti a jak je u modelů Salomon zvykem, obsahuje tato lyže celou řadu patentovaných technologií, které pomáhají k tomu nejlepšímu zážitku z jízdy. 

Specifikace

Technologie:

Sandwich
Full Woodcore 
Double Titanal

Geometrie (mm):  
Vázání: Salomon Z12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.