SALOMON S/Force Bold + Salomon X 12 19/20

Značka: SALOMON

Použité sportovní lyže SALOMON S - Force Bold. Nová řada lyží Salomon S/Force musí nadchnout všechny lyžařské nadšence. Perfektně vytvořená modelová řada lyží pro hobby lyžaře, ve vyšších modelech…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
6 900 Kč

Popis produktu

Použité sportovní lyže SALOMON S - Force Bold. Nová řada lyží Salomon S/Force musí nadchnout všechny lyžařské nadšence. Perfektně vytvořená modelová řada lyží pro hobby lyžaře, ve vyšších modelech požadujících maximální výkon, ale i lyže, která osloví lyžaře - pohodáře. Model S/Force Bold je nejvyšším z této řady. 2 titanalové pláty, celodřevěné jádro a od sezóny 18/19 neodmyslitelný Edge Amplifier je skvělým základem pro každého lyžařského fajnšmekra. Připočteme-li moderní šířku 84 mm "pod botou", jde o vysoce výkonný board pro jízdu jakýmkoliv terénem i pro občasné výlety mimo sjezdovku. Lyže jsou navíc vůči poctivému složení skvěle ovladatelné a poskytnou lyžaři jistotu i při vysokých rychlostech. S/Force Bold - lyže pro sportovní nadšence. Lyže má odřený horní cap. Pro detailnější foto nás kontaktujte v dotazu na produkt.

Specifikace

Technologie:

Sandwich
Full Woodcore 
Double Titanal

Geometrie (mm): 132 / 84 / 116 při 177 cm
Vázání: Salomon X 12
DIN 4 - 12
Lyže jsou zkontrolovány a opraveny v odborném servisu WINTERSTEIGER, jsou 100% funkční a poskytujeme na ně záruku 12 měsíců.

Dodaná lyže se může mírně lišit od fotografie produktu, například drobnými oděrky nebo škrábanci na povrchu lyže, které ale nemají vliv na její funkčnost.

Upozorňujeme, že lyže nemusí být vystaveny na prodejně. Pro ověření nás můžete kontaktovat na repasport@repasport.cz

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.