ROSSIGNOL XT-Vent Waxless šupina + vázání Tour Step 21/22

Značka: ROSSIGNOL

Objevte lehký odraz a skluz. Venture X-Tour Ar je tradiční turistická běžka do stopy s dobrou stabilitou. Jádro se vzduchovými kanálky z odolného dřeva přináší lehkost a vzduchové kanálkové jádro…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
3 990 Kč

Popis produktu

Objevte lehký odraz a skluz. Venture X-Tour Ar je tradiční turistická běžka do stopy s dobrou stabilitou. Jádro se vzduchovými kanálky z odolného dřeva přináší lehkost a vzduchové kanálkové jádro přinaší lehkost, zatímco skluznice se šupinami AR plus nabízí dobrou kombinaci držení a skluzu bez použití stoupacích vosků. Tradiční délky nabízí lepší skluz. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TURNAMIC®® pro perfektní a regulovatelný odraz. Běžky vám umožní snadný odraz a skluz. Skluznice Waxless AR Plus je opatřena šupinami pro dokonalou kombinací držení při odrazu a skluzu ve všech sněhových podmínkách. Běžky jsou vybaveny technologií vázání TURNAMIC®. Do lyže je bez použití šroubů integrovaná deska která je kompatibilní s různými typy vázání TURNAMIC®. Tato technologie nikterak neomezuje flexi lyží a zároveň umožňuje ideální předání síly do odrazu. Vázání je jednoduše posunovatelné-můžete regulovat sílu odrazu a kvalitu skluzu.Střední Sidecut - krojení lyže nabízí lepší stabilitu jak pro stopu tak i pro neupravený terén. Běžky jsou velmi lehké a odolné. Dřevěné jádro se vzduchovými kanálky nabízí odolnost při využití běžek mimo stopu a zároveň nízkou hmotnost.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 630 gr / 196 cm
Vykrojení:  51/47/49
Konstrukce: Active cap
Jádro: Wood / Air
Úprava skluznice: -
Plate: -
TECHNOLOGIE
WOOD AIR Konstrukce jádra WOOD AIR je zárukou skvělého výkonu na neupravených svazích. Tato konstrukce rovněž obsahuje vzduchové kanálky pro efektivní redukci hmotnosti.
AR PLUS WAXLESS PATTERN Povrchová úprava skluznice AR PLUS představuje šupiny vyfrézované v zóně odrazu, která velmi dobře drží a vykazuje dobré vlastnosti při skluzu ve všech sněhových podmínkách.
ACTIV CAP Konstrukce ACTIVE CAP kombinuje materiál ROSSICAP se skleněnými vlákny s cílem dosáhnout větší flexe a lepšího skluzu na nerovném terénu. Tato konstrukce také zvyšuje torzní tuhost a vylepšuje kontrolu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.