ROSSIGNOL X-IUM Skating IFP + vázání Race Skate 21/22

Značka: ROSSIGNOL

Lyže na bruslení pro závodníky a zkušené lyžaře, X-IUM SKATE, byly navrženy s univerzální flexí a průhybem, hodí se tak do většiny sněhových podmínek. Lyže využívají konstrukce s jádrem Nomex…

Celý popis
Skladem
11 490 Kč

Popis produktu

Lyže na bruslení pro závodníky a zkušené lyžaře, X-IUM SKATE, byly navrženy s univerzální flexí a průhybem, hodí se tak do většiny sněhových podmínek. Lyže využívají konstrukce s jádrem Nomex Honeycomb, což zaručuje přesnost, energii a výkon na závodní úrovni. Lyže jsou kompatibilní s novým vázáním Turnamic®. Nomex® Honeycomb jádro je složené z ultra lehkých aramidových vláknem ve tvaru plástve s vysokým poměrem pevnost/ hmotnost pro elitní výkony Activ Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností od špičky po patu pro stabilitu za všech podmínek. Lyže jsou v setu s vázáním Rossignol Race.Skate.

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 560 gr / 186 cm
Vykrojení:  40/44/43/43
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: Nomex
Úprava skluznice: K7000 / Universal
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
SKATING DOUBLE GUIDE GROOVE Dvojitá drážka na skluznici zvyšuje stabilitu a kontrolu směru při bruslení.
NUMERIC FINISH Povrchová úprava skluznice NUMERIC FINISH byla vyvinuta závodním oddělením a slibuje optimální skluz za každých podmínek.
COBRA RACING Profil COBRA RACING má širší přední část lyže, což zajišťuje jedinečnou stabilitu při odrazu a plynulost při bruslení.
NOMEX Kombinace ultra lehkých aramidových vláken a šestiúhelníkového tvaru je zárukou výborného poměru mezi hmotností a výkonem.
SKATING PREMIUM SIDEWALL New kind of edge developed for Skating technique. It is built from two  distinct materials and brings a greater fluidity while Skating.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.