ROSSIGNOL Templar 20/21

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

Celý kopec je pod tvýma nohama na snowboardu Templar. Perfektní all-mountain freestyle snowboard pro středně až pokročilé snowboardisty.Templar dodává sebavědomí ve všech terénech a podmínkách.…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
11 990 Kč
8 390 Kč

Popis produktu

Celý kopec je pod tvýma nohama na snowboardu Templar. Perfektní all-mountain freestyle snowboard pro středně až pokročilé snowboardisty.Templar dodává sebavědomí ve všech terénech a podmínkách. Vybalansovaný flex s 5S serrated edges (zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně) a Kevlarem vyztužené jádro pro plynulý přelet a kontrolu při přechodu z hrany na hranu. Univerzálnost all-mountain rocker profilu podporuje správné spektrum síly, odrazu a plavání snowboardu a udrží krok s tvými all-mountain ambicemi. Balanced Edge Grip and Float – AmpTek All-Mountain Rocker ti poskytuje výborně vybalansovanou stabilitu na hraně. Confident Edge Control – 5S serrated edges – zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně perfektně drží na tvrdém a ledovém povrchu a dovoluje extrémní carving s maximální kontrolou. Balanced Maneuverability and Grip – RadCut technologie ulehčuje dělání oblouků a dovoluje ti zábavnou, pomalou jízdu na části skluznice a využití technologie po celé délce hrany ve vyšších rychlostech. Stability and Control – Direktívny All-mountain flex poskytuje zvýšenou kontrolu, stabilitu a hladké zahájení oblouků. All-Mountain Versatility – Templar má tvrdost 7 z 10 pro stabilitu a jednoduchost ovládaní ve všech terénech. Sustainability - 100% dřevěných snowboardových jader Rossignol pochází z lesů s trvale udržitelným růstem.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.
DIRECTIONAL ALL MOUNTAIN Flexe DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN je ve středu a pod zadní nohou tužší pro lepší kontrolu a stabilitu a pod přední nohou je o něco měkčí pro usnadnění vstupu do oblouku.
ABS LCT Technologie s integrovaným centrálním ABS vystužovacím nosníkem, který zlepšuje celkový výkon lyže, držení na hraně a zvyšuje úroveň všestrannosti.
WOOD CBF1 Jádro WOOD CBF1 kombinuje dřevo s bazaltovými a kevlarovými vlákny ve střední části, čímž si zajišťuje více stability a umožňuje plynulejší přehraňování.
FLEX 5 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází na špičce i patě do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší. Technologie RADCUT je nabízena v několika verzích dle stylu jízdy konkrétního jezdce. Agresivnější vykrojení je zárukou rychlejších, živějších oblouků, zatímco mírnější vykrojení zajistí pohodové, plynulé oblouky.
SERRATED EDGES 5S Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.