ROSSIGNOL Revenant + vázání Rossignol Cobra 20/21

Značka: ROSSIGNOL

Úplně nový model pánského snowboardu, s průřezem snowboardových inovací Rossignol, poskytuje surfový výkon nové generace a chuť po prašanu a jízdě na všech horách. Design RadCut spojuje tradiční a…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
16 490 Kč
11 540 Kč

Popis produktu

Úplně nový model pánského snowboardu, s průřezem snowboardových inovací Rossignol, poskytuje surfový výkon nové generace a chuť po prašanu a jízdě na všech horách. Design RadCut spojuje tradiční a zpětné řezy s plochou skluznicí skosenou při hranách a plynulé přechody z hrany na hranu. Zvlněné ozubené hrany poskytují extra kontrolu na tvrdém sněhu, zatím co twin all-mountain profil v celé horské oblasti udržuje výbušnou sílu a vytváří prostor na maximální výkon. Balanced Edge Grip and Float – AmpTek All-Mountain Rocker ti poskytuje výbornou vybalancovanou stabilitu na hraně. Balanced Maneuverability and Grip – RadCut technolagie ulehčuje dělání oblouků a dovoluje ti zábavnou, pomalou jízdu na časti skluznice a využití technologie po celé délce hrany ve vyšších rychlostech. Lively Pop, Maximum Stability – Twin All-mountain Flex maximalizuje odraz a balac při freestyle jízdě. All-Mountain Power and Stability – S tvrdostí snowboardu 8 z 10 pro stabilní výkon a toleranci v all-mountain ježdění s prvky freestyle triků. Confident Edge Control – 5S serrated edges – zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně perfektně drží na tvrdém a ledovém povrchu a dovoluje extrémní carving s maximální kontrolou. Sustainability - 100% dřevěných snowboardových jader Rossignol pochází z lesů s trvale udržitelným růstem. COBRA je vázání pro freestyle snowboarding, využívá technologii Elasti-Back, která umožňuje širší postoj a přináší lepší absorpci nárazů. S 2,5° vnitřním náklonem uvolňuje COBRA tlak typický pro širší postoj, poskytuje více tlaku na patě i špičce pro lepší pákový efekt a odraz při freestylových kouscích.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.
TWIN ALL MOUNTAIN Symetrická flexe TWIN ALL-MOUNTAIN je pod vázáním tužší pro lepší odraz a ve středu je také tužší, čímž je zajištěna lepší stabilita ve vysokých rychlostech.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
WOOD S-TIPS Jádro WOOD S-TIPS kombinuje dřevo s karbonovými a aramidovými vlákny ve středové části, čímž je usnadněna manipulace s prknem.
FLEX 8 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
BASALT BAZALT je silnější a lehčí než skleněné vlákno a pružnější než vlákno karbonové. Bazaltová vlákna vylepšují výkon a stabilitu a navíc ještě redukují vibrace.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází na špičce i patě do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší. Technologie RADCUT je nabízena v několika verzích dle stylu jízdy konkrétního jezdce. Agresivnější vykrojení je zárukou rychlejších, živějších oblouků, zatímco mírnější vykrojení zajistí pohodové, plynulé oblouky.
ARAMID (A.K.A. KEVLAR®) ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.
SERRATED EDGES 5S Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ
3D ASYMPWRAP HIGHBACK Asymetrický tvar opěrky 3D ASYMWRAP je navržen tak, aby obalil Vaši botu a poskytl Vám co nejvíce komfortu bez ohledu na Váš postoj. Opěrky 3D AsymWrap zabezpečují nepřetržitý kontakt boty s vázáním a okamžitý přenos energie a stabilitu.
ASYM LIGHT BUCKLE Asymetrické přezky odlité z hliníku ASYMLIGHT jsou odolné a lehké. Ráčnový systém zapínání umožňuje rychlé obouvání a vyzouvání.
MAGNEBED 2.5R Magnetická podrážka MagneBed 2.5R s 2.5° bočným sklonom vykompenzuje sklon mezi chodidlem a kolenem. Povrch z EVA materiálu dvojité hustoty perfektně ttumí nárazy a vibrace. Je vybavená patentovaným zatvíracím mechanizmem pomocí magnetu.
ANGLED RAMPS Na vybraných vázáních jsou používány nakloněné pedály, které zvětšují kontaktní plochu boty a zaručují tak větší přesnost a lepší vlastnosti při sjezdu.
EVA HARDNESS INDICATORS Všechny stélky se skládají ze střední části, paty a špičky. Každá část má svou funkci, a proto jsme také na každou z jednotlivých zón použili materiál různé pružnosti: • 50A až 60A: vylepšuje reakčnost při použití se středně tvrdou až tvrdou podložkou na střední části a špičce • 40A: vylepšuje schopnost tlumení nárazů při použití měkčí podložky na patě.
SPINAL CORD Vítejte v nové éře přezek snowboardových vázání. Nyní se přezka lépe přizpůsobí tvaru boty, lépe ji obepne. Tento způsob zapínání je navíc velmi lehký a rychlý.
2.5° CANTED FOOTBEDS Mírné naklonění o 2,5° dopředu navrací Vaše chodidla a nohy do přirozenější polohy, mírní napětí typické pro širší postoj a zvyšuje tlak na špičku a patu snowboardu v obloucích.
EXTRUDED HEELCUP TECH (E.H.T.) O 50% více reakčnosti, hmotnost snížená o 20%. Mikro nastavení je zárukou mnohem větší volnosti pohybu a nekonečné možnosti nastavení velikosti a centrování.
ELASTI BACK Při výrobě tohoto vázání byl namísto tradičního materiálu Nylon® použit Polyuretan 76D. Opěrky ELASTI-BACK jsou díky této změně materiálu pružnější a elastičtější, lépe absorbují nárazy a vylepšují úroveň komfortu a výkonu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.