ROSSIGNOL React 8 C.A.M. Konect + vázání NX 12 GW 22/23

Novinka
Akce

Značka: ROSSIGNOL

Zcela nové React 8 CAM Edice HP, která se pohybuje od TItanalu ke karbonu a bazaltu v jádru, přináší okamžitou sílu a rytmus bez námahy pro zkušené až pokročilé lyžaře. Naše nová technologie Flex TIp…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
15 590 Kč
10 890 Kč
-30%

Popis produktu

Zcela nové React 8 CAM Edice HP, která se pohybuje od TItanalu ke karbonu a bazaltu v jádru, přináší okamžitou sílu a rytmus bez námahy pro zkušené až pokročilé lyžaře. Naše nová technologie Flex TIp umožňuje snadné zrychlení v zatáčkách i mimo ně.

Profil Hard Snow Precision
On-Trail Rocker vyvažuje okamžité zahájení zatáčky výbušnou silou a přilnavostí hran

Přístupná stabilita
Konstrukce LCT přizpůsobuje naši technologii Line Control pro shovívavější pocit a snižuje protiflexi pro sebejistou kontrolu

Vyvážený flex, Full Power
Carbon Alloy Matrix vytváří vyvážení pružnosti, přilnavosti hran a pohlcování vibrací pro maximální výkon

Carving Power
Oversized vykrojení poskytuje silný carvingový výkon

Quick Turn Entry and Exit
Technologie Flex TIp zlepšuje záběr špičky a patky pro snadný nástup a výstup ze zatáčky

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  127 - 74 - 110
Systém vázání: KONECT
PROFIL
Rocker:  ON TRAIL ROCKER
Konstrukce: RECTANGULAR SIDEWALL
MATERIÁL
Jádro:  POPLAR WOOD CORE
Vyztužení konstrukce: CARBON ALLOY MATRIX
TECHNOLOGIE

 

FLEX TIP TECHNOLOGY - poskytuje adaptivní kontrolu torzní pružnosti na špičce a patě lyží, čímž zabezpečuje rychlejší akceleraci při nájezdu a výjezdu z oblouku. Umožňuje okamžitý start oblouku a ľehké uvolnění lyží z oblouku. FLEX TIP má unikátní design s účinnými kanálkami, které zabezpečují efektivní a čistý přenos energie do středu lyže. Oblouky s touto technologií jsou spontánnější a vyžadují méně energie.FIND YOUR FLOW.

LCT CONSTRUCTION - má základy naší patentované LCT TECHNOLOGY. Centrální nosník integrovaný uprostřed jádra a vrchní vrstvu napomáha ve stabilizovaní rozkmitaných konců lyží, čímž LCT CONSTRUCTION poskytuje plynulou stabilitu a tolerantnejší kontrolu lyží.

POPLAR WOOD CORE - ROSSITOP CAP cenově dostupnější konstrukce ( bez bočních svislých stěn ) je velmi lehká a odolná vůči poškození. Dodává tak lyžím nízkou hmotnost a komfortní jízdní vlastnosti. Jádro ze dřeva topolu je zárukou jedinečné pružnosti a tlumením vibrací.

RECTANGULAR SIDEWALL - konstrukce spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními stěnami - bočnicemi po celé délce lyže. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie.

ON TRAIL ROCKER - profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

OVERSIZED SIDECUT - kombinuje větší carvingové vykrojení s moderní šířkou pod vázáním. Toto vykrojení je zárukou jedinečné přesnosti, držení na hraně, stability a kontroly. Agresivní rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně v oblouku, sílu a preciznost. Šiřší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do oblouku.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.