ROSSIGNOL React 8 C.A.M. Konect + vázání NX 12 GW 22/23

Akce

Značka: ROSSIGNOL

Zcela nové React 8 CAM Edice HP, která se pohybuje od TItanalu ke karbonu a bazaltu v jádru, přináší okamžitou sílu a rytmus bez námahy pro zkušené až pokročilé lyžaře. Naše nová technologie Flex TIp…

Celý popis
Seřízení vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
15 590 Kč
9 350 Kč
-40%

Popis produktu

Zcela nové React 8 CAM Edice HP, která se pohybuje od TItanalu ke karbonu a bazaltu v jádru, přináší okamžitou sílu a rytmus bez námahy pro zkušené až pokročilé lyžaře. Naše nová technologie Flex TIp umožňuje snadné zrychlení v zatáčkách i mimo ně.

Profil Hard Snow Precision
On-Trail Rocker vyvažuje okamžité zahájení zatáčky výbušnou silou a přilnavostí hran

Přístupná stabilita
Konstrukce LCT přizpůsobuje naši technologii Line Control pro shovívavější pocit a snižuje protiflexi pro sebejistou kontrolu

Vyvážený flex, Full Power
Carbon Alloy Matrix vytváří vyvážení pružnosti, přilnavosti hran a pohlcování vibrací pro maximální výkon

Carving Power
Oversized vykrojení poskytuje silný carvingový výkon

Quick Turn Entry and Exit
Technologie Flex TIp zlepšuje záběr špičky a patky pro snadný nástup a výstup ze zatáčky

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  127 - 74 - 110
Systém vázání: KONECT
PROFIL
Rocker:  ON TRAIL ROCKER
Konstrukce: RECTANGULAR SIDEWALL
MATERIÁL
Jádro:  POPLAR WOOD CORE
Vyztužení konstrukce: CARBON ALLOY MATRIX
TECHNOLOGIE

 

FLEX TIP TECHNOLOGY - poskytuje adaptivní kontrolu torzní pružnosti na špičce a patě lyží, čímž zabezpečuje rychlejší akceleraci při nájezdu a výjezdu z oblouku. Umožňuje okamžitý start oblouku a ľehké uvolnění lyží z oblouku. FLEX TIP má unikátní design s účinnými kanálkami, které zabezpečují efektivní a čistý přenos energie do středu lyže. Oblouky s touto technologií jsou spontánnější a vyžadují méně energie.FIND YOUR FLOW.

LCT CONSTRUCTION - má základy naší patentované LCT TECHNOLOGY. Centrální nosník integrovaný uprostřed jádra a vrchní vrstvu napomáha ve stabilizovaní rozkmitaných konců lyží, čímž LCT CONSTRUCTION poskytuje plynulou stabilitu a tolerantnejší kontrolu lyží.

POPLAR WOOD CORE - ROSSITOP CAP cenově dostupnější konstrukce ( bez bočních svislých stěn ) je velmi lehká a odolná vůči poškození. Dodává tak lyžím nízkou hmotnost a komfortní jízdní vlastnosti. Jádro ze dřeva topolu je zárukou jedinečné pružnosti a tlumením vibrací.

RECTANGULAR SIDEWALL - konstrukce spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními stěnami - bočnicemi po celé délce lyže. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie.

ON TRAIL ROCKER - profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.

OVERSIZED SIDECUT - kombinuje větší carvingové vykrojení s moderní šířkou pod vázáním. Toto vykrojení je zárukou jedinečné přesnosti, držení na hraně, stability a kontroly. Agresivní rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně v oblouku, sílu a preciznost. Šiřší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do oblouku.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.