ROSSIGNOL React 6 CA Xpress + vázání Xpress 11 22/23

Novinka
Akce

Značka: ROSSIGNOL

Nový React 6 CA, vytvořený pro pokročilé až středně pokročilé lyžaře, přináší kouzlo snadného carvingu na trati. Nová technologie Flex TIp umožňuje snadné zrychlení v zatáčkách i mimo ně, čímž se…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
12 490 Kč
8 690 Kč
-30%

Popis produktu

Nový React 6 CA, vytvořený pro pokročilé až středně pokročilé lyžaře, přináší kouzlo snadného carvingu na trati. Nová technologie Flex TIp umožňuje snadné zrychlení v zatáčkách i mimo ně, čímž se dostanete do zóny s okamžitým rytmem pro vyřezávání jedné dokonalé zatáčky za druhou. Celostranná konstrukce vylepšená karbonem zajišťuje silné uchopení hran a odraz, abyste našli svůj tok.

Profil Hard Snow Precision
On-Trail Rocker vyvažuje okamžité zahájení zatáčky výbušnou silou a přilnavostí hran

Dostupná stabilita
Konstrukce LCT přizpůsobuje naši technologii Line Control pro shovívavější pocit a snižuje protiflexi pro sebevědomé ovládání

Maximální kontrola hrany
Obdélníková konstrukce bočnice poskytuje osvědčené závody přilnavost, přesnost a síla

Carving Power
Oversized vykrojení poskytuje silný carvingový výkon

Quick Turn Entry and Exit
Technologie Flex TIp zlepšuje záběr špičky a patky pro snadný nástup a výstup ze zatáčky

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  126 - 73 - 110
Systém vázání: Xpress 11
PROFIL
Rocker:  Oversized
Konstrukce: Rectangular Sidewall
MATERIÁL
Jádro:  Poplar Woodcore
Vyztužení konstrukce: Carbon
TECHNOLOGIE
OVERSIZED SIDECUT OVERSIZE SIDECUT kombinuje větší carvingové vykrojení s moderní šířkou pod vázáním. Toto vykrojení je zárukou jedinečné přesnosti, držení na hraně, stability a kontroly. Agresivní rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně v oblouku, sílu a preciznost. Šiřší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do oblouku.
RECTANGULAR SIDEWALL Konstrukce RECTANGULAR SIDEWALL spočívá v horizontálním vrstvení materiálů (dřevo, skleněná vlákna, kov, atd.) v kombinaci s vertikálními bočnicemi. Tato konstrukce je zárukou optimálního držení na hraně, přesnosti a energie
POPLAR WOODCORE ROSSITOP CAP cenově dostupnější konstrukce ( bez bočních svislých stěn ) je velmi lehká a odolná vůči poškození. Dodává tak lyžím nízkou hmotnost a komfortní jízdní vlastnosti. Jádro ze dřeva topolu je zárukou jedinečné pružnosti a tlumením vibrací.
FLEX TIP TECHNOLOGY FLEX TIP TECHNOLOGY poskytuje adaptivní kontrolu torzní pružnosti na špičce a patě lyží, čímž zabezpečuje rychlejší akceleraci při nájezdu a výjezdu z oblouku. Umožňuje okamžitý start oblouku a ľehké uvolnění lyží z oblouku. FLEX TIP má unikátní design s účinnými kanálkami, které zabezpečují efektivní a čistý přenos energie do středu lyže. Oblouky s touto technologií jsou spontánnější a vyžadují méně energie.FIND YOUR FLOW.
ON TRAIL ROCKER ON TRAIL ROCKER profil lyže byl navržen pro jedinečnou přesnost při jízdě na upravených svazích. Na 90% délky lyže je využit tradiční camber, který je zárukou energie, odrazu a držení na hraně. Na 10% délky lyže (pouze na špičce) je použit mírný rocker, který zajišťuje snadný vstup do oblouku a spolehlivou kontrolu lyže.
LCT CONTRUCTION LCT CONSTRUCTION má základy naší patentované LCT TECHNOLOGY. Centrální nosník integrovaný uprostřed jádra a vrchní vrstvu napomáha ve stabilizovaní rozkmitaných konců lyží, čímž LCT CONSTRUCTION poskytuje plynulou stabilitu a tolerantnejší kontrolu lyží.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.