ROSSIGNOL React 10 TI + vázání SPX 12 Konect Dual 21/22

Novinka
Výprodej

Značka: ROSSIGNOL

REACT R10 TI jsou technologiemi nabité karvingové lyže na upravené sjezdovky pro zkušené lyžaře, kteří mají techniku lyžování yvládnutou na jedničku. Nejtvrdší verze lyží v kategorii REACT má tak…

Celý popis
Zvolte variantu
Délka / rádius
Skladem
17 990 Kč
16 190 Kč

Popis produktu

REACT R10 TI jsou technologiemi nabité karvingové lyže na upravené sjezdovky pro zkušené lyžaře, kteří mají techniku lyžování yvládnutou na jedničku. Nejtvrdší verze lyží v kategorii REACT má tak trochu závodního ducha, ikdyž svoji univerzálnost nemůže zapřít. Díky použitým technologiím LCT a Flex Tip, sendvičové konstrukci a jádru s titanalovým vyztužením budete cítit energii od prvního momentu. Geometrie lyží má univerzální rádius, takže zkušený lyžař dokáže lyže pustit do delších rychlých oblouků s pocitem stability, ale také dokáže oblouk zavřít a jezdit v rychlejším tempu.

Specifikace

SPECIFIKACE
Krojení:  124 - 75 - 110 (176cm)
Systém vázání: KONECT
PROFIL
Rocker:  ON TRAIL ROCKER
Konstrukce: RECTANGULAR SIDEWALL
MATERIÁL
Jádro: 

Poplar Woodcore

Vyztužení konstrukce: Titanal
TECHNOLOGIE

 

FLEX TIP TECHNOLOGY - Technologie, která umožňuje dosáhnout vyššího zrychlení při vjezdu do oblouku i výjezdu z něj. Toho je dosaženo speciální konstrukcí špičky lyže, která přenáší torzní síly do průhybu lyže.

LCT TECHNOLOGY - LINE CONTROL TECHNOLOGY - Inovace v oblasti závodních modelů World Cup - nová konstrukce LCT, která Vám bude zárukou jedinečné energie, plynulosti a stability za každých podmínek. Lyže mají středový pruh z karbonu, čímž je regulována flexe lyže a je zajištěna stabilita a plynulost jízdy.

POPLAR WOOD CORE - Jádro POPLAR WOOD je zárukou vyvážené kombinace nízké hmotnosti, pružnosti, energie, stability a energie.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.