ROSSIGNOL R-Skin Ultralite Stiff IFP + vázání Race Classic 20/21

Značka: ROSSIGNOL

Ráno či o víkendu, lyže R-Skin Ultra jsou vždy připraveny. Určeny pro sportovní nadšence, lehká konstrukce poskytne vše co je potřeba. Mohérové pásy zlepšují skluz a odraz za všech podmínek. Lyže…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
8 080 Kč

Popis produktu

Ráno či o víkendu, lyže R-Skin Ultra jsou vždy připraveny. Určeny pro sportovní nadšence, lehká konstrukce poskytne vše co je potřeba. Mohérové pásy zlepšují skluz a odraz za všech podmínek. Lyže jsou kompatibilní s vázáním Turmanic a zahrnují integrovanou část pro vázání pro přirozenou flexi. Vyměnitelný mohair R-Skin nabízí snadný, konzistentní odraz a maximální skluz bez přípravy; Vhodné pro 100-150 dní na sněhu Ultralight Honeycomb konstrukce nabízí vynikající poměr pevnosti a hmotnosti pro výkonný a precizní závodní výkon Activ Cap nabízí rovnováhu mezi torzní tuhostí a pružností od špičky po patu pro stabilitu za všech podmínek

Specifikace

SPECIFIKACE
Hmotnost: 690 gr / 1/2 pár 198cm
Vykrojení:  48/44/46
Konstrukce: Activ' Cap
Jádro: Honeycomb
Úprava skluznice: K7000 / RSKIN
Plate: IFP
TECHNOLOGIE
HONEYCOMB Velmi lehká konstrukce HONEYCOMB zaručuje jedinečné kompresní vlastnosti a poměr odolnosti a hmotnosti. Je zárukou jedinečné energie a přesnosti při sjezdu.

R-SKIN TECH

  R-SKIN úprava stoupací komory skluznice spočívá v aplikaci mohérových pásů, které zajišťují spolehlivý odraz a jedinečný skluz bez nutnosti předchozí přípravy stoupací komory.Pásy mají velice dlouhou životnost a jsou snadno vyměnitelné.
ACTIVE CAP   ACTIVE CAP konstrukce kombinuje konstrukci ROSSICAP s vícesměrnými skleněnými vlákny. Dosahuje tak větší flexe, torzní pevnosti a vyšší směrové stability, čímž poskytuje dobrý skluz i na nerovném terénu. Mírně odstoupená hrana rozšiřuje platformu a vylepšuje tak stabilitu kontrolu ovládání. Špičky a paty "plavou" a hladce kloužou i na nerovném povrchu tzv. "hadí efekt"
R - CORE   R-Core je lehká konstrukce jádra „dřevo a speciélní karton" včetně vzduchových buněk. Tato velmi sofistikovaná struktura umožňuje velmi pohodlné používání lyží.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.