ROSSIGNOL Pure Pro 100 19/20

Doporučujeme

Značka: ROSSIGNOL

Dámské lyžařské boty PURE PRO 100 ve 100mm "středně široké" variantě jsou zárukou jedinečné energie, přesnosti a díky možnosti bootfittingu i komfortu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
9 990 Kč
6 990 Kč

Popis produktu

Dámské lyžařské boty PURE PRO 100 ve 100mm "středně široké" variantě jsou zárukou jedinečné energie, přesnosti a díky možnosti bootfittingu i komfortu. Technologie skeletu Sensor Blade snižuje hmotnost a pomáhá přenášet energii přímo do lyže. Možnost nastavení flexe umožňuje přizpůsobení boty na míru potřebám konkrétního lyžaře. Vnitřní botičky OptiSensor s tepelnou izolací z vlny Merino jsou zárukou jedinečného komfortu, opory a tepelné izolace.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 100
Flex index 100
SKELET
Technologie skeletu:  Sensor Blade
Materiál - skořepina: Polyurethane
Mezipodešev: PU Foam
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: Woman Custom Optisensor T3
Popruh (mm): 40
Jazyk: Power Wrap
Schránka na prsty z jednoho dílu
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: Nastavitelné zuby 3 polohy
TECHNOLOGIE
Custom liner optisensor - Nové tvarovatelné vnitřní botičky OPTISENSOR jsou vybavené naší jedinečnou patentovanou technologií, která poskytuje novou úroveň nastavení, komfortu a opory chodidla. Tvrdší materiál plní funkci opory paty, anatomická oblast pro kotník je vyplněná měkčím tvarovatelným materiálem, který se přizpůsobí každému lyžaři individuálně podle tvaru nohy. Poskytuje tak absolutní komfort v této citlivé části chodidla a spolu s výplní Thinsulate™ nové vnitřní botičky Custom OptiSensor dodávají každý den komfort a tepelnou izolaci.
Merino Wool Merino wool - Přirodní tepelná izolace MERINO vlna má vynikající prodyšnost, rychlo schne a eliminuje zápach. Vlákno vlny merino je měkké a pohodlné, udržuje tělo v teple a pohodlí v každých podmínkách.
Women Liner Women liner - Lyžařské boty pro ženy mají botičky zkonstruované podle tvaru ženského chodidla. Mají více otevřený tvar a jsou pohodlnější. Polstrování horní části skeletu je pružnější, aby snižovalo nepohodlí okolo lýtka. Materiál podšívky je velmi měkký a pohodlný.
DEDICATED WOMEN'S CUFF Horní část skeletu má speciální tvar přizpůsobený ženskému tvaru lýtka. Komín boty je nižší, s mírným výřezem v zadní části – tulipánový tvar zajišťuje větší pohodlí.
SLIM FIT Lyžařské boty varianty SLIM FIT se představují ve speciálně přizpůsobené šířce pro dámy, ve "středně široké" 100 mm variantě. Tyto boty se hodí pro zkušené lyžařky, které touží po komfortu a dobré opoře chodidla.
DIAGONAL BUCKLES Patentované diagonální přezky jsou orientované v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stáhnutí skeletu.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.