ROSSIGNOL Pure Elite 70 21/22

Značka: ROSSIGNOL

PURE ELITE 70 je model specifického spojení úzkého tvaru 98mm s tolerantním výkonem tvrdosti flexe 70. Každopádně ženy, začínající a pokročilé lyžařské boty, které mají krásné úzké chodidlo mají…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
7 990 Kč
7 190 Kč

Popis produktu

PURE ELITE 70 je model specifického spojení úzkého tvaru 98mm s tolerantním výkonem tvrdosti flexe 70. Každopádně ženy, začínající a pokročilé lyžařské boty, které mají krásné úzké chodidlo mají tento model pouze pro sebe. Sensor Blade technologie na skeletu snižuje množství použitého materiálu čímž redukuje hmotnost, a zajišťuje neuvěřitelný, vysokovýkonný přenos energie přímo do lyží. Nastavitelný flex skeletu umožňuje přizpůsobit výkon bot potřebám každé technicky zdatné a zkušené sjezdařky. Botičky Custom s vlněnou izolací Merino Wool lze teplem přizpůsobit, aby se dosáhlo ten nejvyšší stupeň pohodlí, izolace a opory chodidla.

Specifikace

SPECIFIKACE
Šířka (mm): 98
Flex index 70
SKELET
Technologie skeletu:  Sensor Blade
Materiál - skořepina: Polyurethane
Mezipodešev: PU
VNITŘNÍ BOTIČKA
Technologie: Woman Custom T3
Popruh (mm): 40
Jazyk: Power Wrap
Schránka na prsty z jednoho dílu
PŘEZKY
Technologie: 100% Aluminium
Nastavení: 4 Micro
Další vlastnosti: Nastavitelné zuby 3 polohy
TECHNOLOGIE
SENSOR BLADE Technologie skořepiny SENSOR BLADE eliminuje materiály skořepiny pro snížení hmotnosti, zatímco torze a tuhost v ohybu je pro optimalizovaný přenos síly a energie.
DIAGONAL BUCKLES Patentované diagonální přezky jsou orientované v diagonálním směru, čímž poskytují efektivnější a pohodlnější stáhnutí skeletu
SKINNY FIT Lyžařské boty varianty SKINNY FIT se představují ve speciálně přizpůsobené šířce pro dámy v "úzké", 98 mm variantě. Tyto boty se hodí pro lyžařky, které touží po špičkovém výkonu a mají hubená chodidla.
CUSTOM T3 Přizpůsobitelné botičky CUSTOM poskytují nastavení tvaru vnitřní výplně, aby bylo obalení chodidla účinné a zároveň pohodlné. Výplň bačkůrky T3 je z perforovaného materiálu Flexalon s konzistentní hustotou, čímž zaručuje kvalitní úroveň pohodlí a výkonu.
DEDICATED WOMENS CUFF Horní část skeletu má speciální tvar přizpůsobený ženskému tvaru lýtka. Komín boty je nižší s mírným výřezem v zadní části – tulipánový tvar pro větší pohodlí.
MERINO WOOL Vlna Merino je více než pouhá tepelná izolace, je přírodním termoregulátorem, který je prodyšný, velmi měkký, pohodlný a pohlcuje pachy.
FLEX ADJUSTMENT Umožňuje více variant flexe pro přizpůsobení výkonu. Výkonu a pohodlí díky jednoduchému nastavení šroubu na zadní části boty.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.