ROSSIGNOL One LF + vázání Rossignol Cuda 20/21

Novinka

Značka: ROSSIGNOL

Vítěz award One-LF je naše super mrštná deska na každý den v jakýchkoliv podmínkách. Naše L.I.T.E. Frame technologie spolu s RadCut udržují hladký, hravý výkon prři vyřezávání oblouku. Výsledkem je…

Celý popis
Zvolte variantu
Skladem
18 990 Kč
13 290 Kč

Popis produktu

Vítěz award One-LF je naše super mrštná deska na každý den v jakýchkoliv podmínkách. Naše L.I.T.E. Frame technologie spolu s RadCut udržují hladký, hravý výkon prři vyřezávání oblouku. Výsledkem je precizní ovládání jízdy bez námahy v jakémkoliv terénu nebo sněhu. Naše 5S Serrated Edges ( zvlněná hrana s pěti výstupky na hraně) se zařeže do všecho, co vidí. CUDA je vysoce výkonné, all-mountain snowboardové vázání, které je zárukou přesnosti a okamžitého přenosu energie. Nabízí jedinečnou všestrannost a poradí si s každým terénem. Stélka MagneBed S3R se soustředí na 3 hlavní receptory chodidla a tím zabezpečuje výjimečnou přesnost a spolehlivý kontakt mezi nohou a prknem. Cuda se představuje s 3° vnitřním cantingem, který zvyšuje tlak na špičku a patu a vylepšuje pákový efekt a odraz.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK ALL MOUNTAIN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů lyžování. AMPTEK ALL-MOUNTAIN se představuje s měkčími konci lyží a tvrdším středem, 40 % camberem pod vázáním a 60 % rockerem na koncích lyže pro lepší držení na hraně, stabilitu, nadnášení a větší tolerantnost.
DIRECTIONAL ALL MOUNTAIN Flexe DIRECTIONAL ALL-MOUNTAIN je ve středu a pod zadní nohou tužší pro lepší kontrolu a stabilitu a pod přední nohou je o něco měkčí pro usnadnění vstupu do oblouku.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
WOOD CBF1 Jádro WOOD CBF1 kombinuje dřevo s bazaltovými a kevlarovými vlákny ve střední části, čímž si zajišťuje více stability a umožňuje plynulejší přehraňování.
FLEX 7 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
LITE FRAME TECHNOLOGY Hlavním prvkem technologie L.I.T.E. FRAME je proužek polyuretanu probíhající po celém obvodu prkna, zaručující absorpci nárazů po celé délce, lepší jízdní vlastnosti, hravost a plynulost.
BASALT BAZALT je silnější a lehčí než skleněné vlákno a pružnější než vlákno karbonové. Bazaltová vlákna vylepšují výkon a stabilitu a navíc ještě redukují vibrace.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází na špičce i patě do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší. Technologie RADCUT je nabízena v několika verzích dle stylu jízdy konkrétního jezdce. Agresivnější vykrojení je zárukou rychlejších, živějších oblouků, zatímco mírnější vykrojení zajistí pohodové, plynulé oblouky.
ARAMID (A.K.A. KEVLAR®) ARAMID se běžně používá pro výrobu neprůstřelných vest - dobře totiž tlumí vibrace a výborně absorbuje nárazy.
TPU Díky kombinaci vysoké tažné síly a vysoké pružnosti v nízkých teplotách naše termoplastické polyuretanové proužky absorbují vibrace a dobře reagují na tlak.
SERRATED EDGES 5S Exkluzivní technologie 5S SERRATED EDGE staví na 5 kontaktních bodech (jeden mezi vázáními a dva na každé straně směrem vně vázání), rozšiřuje tak kontaktní zónu hrany i na dříve nevyužité zóny prkna, můžete se tak spolehnout na stabilitu prkna a plynulé oblouky.
TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ
CONTOUR Opěrka CONTOUR má polo-asymetrický tvar a poskytuje dodatečné pohodlí a oporu. Konstrukce Anti-shock Nylon® dodává vázání reakčnost a boční tuhost a redukuje hmotnost na minimální možnou úroveň.
ASYM LIGHT BUCKLE Asymetrické přezky odlité z hliníku ASYMLIGHT jsou odolné a lehké. Ráčnový systém zapínání umožňuje rychlé obouvání a vyzouvání.
MAGNEBED S3R Ve snowboardovém vázání nikdy není příliš moc polstrování. Stélky MAGNEBED S³R jsou vybaveny gelovými vložkami pod 3 kontaktními body chodidla, tyto vložky maximalizují pohlcování nárazů a odstraňují vibrace. Toto vázání je vybaveno magnetickým zapínáním.
HELL GRIP Do stélky EVA byla pod patu vložena gumová vložka, jejíž úkolem je zabránit posouvání boty. Gumová vložka má zajistit dokonalé uchycení paty a zaručit okamžitou reakci na každý Váš pohyb
ANGLED RAMPS Na vybraných vázáních jsou používány nakloněné pedály, které zvětšují kontaktní plochu boty a zaručují tak větší přesnost a lepší vlastnosti při sjezdu.
EVA HARDNESS INDICATORS Všechny stélky se skládají ze střední části, paty a špičky. Každá část má svou funkci, a proto jsme také na každou z jednotlivých zón použili materiál různé pružnosti: • 50A až 60A: vylepšuje reakčnost při použití se středně tvrdou až tvrdou podložkou na střední části a špičce • 40A: vylepšuje schopnost tlumení nárazů při použití měkčí podložky na patě.
SPINAL CORD Vítejte v nové éře přezek snowboardových vázání. Nyní se přezka lépe přizpůsobí tvaru boty, lépe ji obepne. Tento způsob zapínání je navíc velmi lehký a rychlý.
3° CANTED FOOTBEDS Naklonění o 3° dopředu navrací Vaše chodidla do přirozenější polohy, mírní napětí typické pro širší postoj a zvyšuje tlak na špičku a patu snowboardu v obloucích.
EXTRUDED HEELCUP TECH (E.H.T.) O 50% více reakčnosti, hmotnost snížená o 20%. Mikro nastavení je zárukou mnohem větší volnosti pohybu a nekonečné možnosti nastavení velikosti a centrování.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.