ROSSIGNOL Meraki 21/22

Značka: ROSSIGNOL

MERAKI (may-rah-kee): Znamená dělat něco s úplnou láskou a oddaností. Zda už si oddaná nebo čerstvě získaná snowboardistka, dámský MERAKI je tru twin snowboard, připravený udělat z každého dne další…

Celý popis
Montáž vázání ZDARMA (biometrické údaje vyplníte během objednávky).
Zvolte variantu
Skladem
9 990 Kč
6 990 Kč

Popis produktu

MERAKI (may-rah-kee): Znamená dělat něco s úplnou láskou a oddaností. Zda už si oddaná nebo čerstvě získaná snowboardistka, dámský MERAKI je tru twin snowboard, připravený udělat z každého dne další nejlepší den. Správně vybalancovaná kombinace rockeru a symetrického flexu s tru twin tvarem kompletizuje 3S Serrated Edges (zvlněná hrana s 3-mi výstupky v hraně) s cílem vytvořit inspirující kontrolu a plynulou jízdu bez ohledu na to, kam tě sníh zavane. Dámské vázání Voodoo nabízí all-mountain rozmanitost v designu, kde je vybalancovaný komfort a kontrola progresivní jízdy. AsymFrame opěrky a nastavitelná velikost podložky pod botou bez šrobováků poskytuje komfort, stabilitu se zvýšenou kontrolou snowboardu, spolu s EVA měkkou podložkou pod celou botou a nárazovou podložkou pod patou dokonale absorbují vibrace a dopřejí ti tak hladkou jízdu. Quick-Adjust Comfort – Design šikmé přezky se přizpůsobuje bote a nabízí lehké a rychlé nastavení. Increased Leverage – přizdvihnuté podložky pod palcem jsou plně nastavitelné a maximalizují tak kontakt bota – vázání a přesnost.

Specifikace

TECHNOLOGIE SNOWBOARD
AMPTEK AUTO TURN ROCKER Každá ze tří patentovaných kombinací rockeru a camberu byla přizpůsobena jednomu ze stylů . AMPTEK AUTO TURN mají měkčí konce a jsou měkčí pod vázáním, představují se s 20 % camberem pod vázáním a 80 % rockerem na koncích pro hravé, plynulé oblouky v každém terénu a sněhových podmínkách.
TWIN FREESTYLE Symetrická flexe TWIN FREESTYLE je pod vázáním tužší pro lepší odraz a měkčí ve středu prkna pro snazší manipulaci a kontrolu.
RADCUT Technologie RADCUT spojuje tradiční vykrojení mezi inzerty, které přechází před konci do obráceného vykrojení. Vykrojení se při jízdě v podstatě přizpůsobuje, když jedete rychle, je delší a při pomalé jízdě zase kratší.
SERRATED EDGES 3S Exkluzivní technologie 3S SERRATED EDGE zvyšuje grip na hranách prostřednictvím třech menších hrbů na hraně. Mimo lepšího držení hrany, poskytuje také lepší stabilitu.
WOOD (3510 + 4515 + 5620 + 6420) Klasické dřevěné jádro je vyrobeno z jediného typu dřeva, které je vertikálně laminované a zajišťuje tak odolnost a komfort.
GLASS FIBER SKLENĚNÁ VLÁKNA jsou pružnější než karbon a jsou k dispozici v různých hmotnostech a stylech pletení, což z nich činí spolehlivou volbu pro přizpůsobování flexe a torzní tuhost.
ABS ABS je používaný při výrobě postranic a pro konstrukce jader splitboardů. Tento materiál je dostatečně odolný, chrání jádro před vlhkostí.
FLEX 4 Flexe snowboardů Rossignol se pohybují od hodnot nejměkčích (1) až po hodnoty nejtužší (9). Díky transparentnímu označení si můžete vybrat ideální flexi odpovídající Vašemu stylu a úrovni jízdy. Měkčí prkna jsou snazší k ovládání, tužší zase nabízí více energie a stability.
TECHNOLOGIE VÁZÁNÍ
FULL LENGTH EVA W/CRASH PAD HEEL PAD Stélka EVA po celé délce pro nejefektivnější pohlcování nárazů.
ALUMALIGHT BUCKLE Ultra lehké přezky ALUMALIGHT odlité z hliníku jsou odolné a lehoučké. Ráčnový systém zapínání umožňuje rychlé obouvání a vyzouvání.
ANGLED RAMPS Na vybraných vázáních jsou používány nakloněné pedály, které zvětšují kontaktní plochu boty a přinášejí tak větší přesnost a lepší vlastnosti při sjezdu.
SPINAL CORD Vítejte v nové éře přezek snowboardových vázání. Nyní se přezka lépe přizpůsobí tvaru boty, lépe ji obepne. Tento způsob zapínání je navíc velmi lehký s rychlý.
ASYMFRAME Opěrky ASYMFRAME jsou vyrobeny tak, aby maximalizovaly postranní flexi a zajišťovaly efektivní přenos energie a stabilitu v patové části.
ONE SHOT STRAP 3D tvarované TPU popruhy zapnete okolo boty vertikálně i horizontálně, což znamená, že dosáhnete optimálního kontaktu mezi vázáním a botou, přenos energie je tak velmi efektivní a jízda stabilní.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.